Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Google видалив магазин з видачі за покупку посилань

25.02.2013 12:47

Google видалив магазин з видачі за покупку посилань Найбільший сайт британського квіткового магазину Interflora потрапив під пенальті пошукової системи Google. Магазин зник з пошукової видачі по всіх ключових запитах. Тематичні ключові слова: [Flowers], [florist], [flower delivery], [flowers online], які раніше виводили сайт interflora.co.uk на перше місце видачі у Великобританії, тепер не дозволяють знайти його. Даремною також виявилася спроба ввести в пошуковий рядок назву магазину Interflora. Єдине місце на сторінці, де Interflora.co.uk все ще присутній — рекламне розміщення AdWords, повідомляє searchengines.ru

Читайте також:

Редакція Search Engine Land запитала у представників Google коментар з приводу позицій Interflora, що різко змінилися, і одержала наступну відповідь:

Ми не коментуємо можливе вживання заходів по боротьбі із спамом відносно окремих компаній. Проте, це не зовсім так: якщо крупні компанії порушують правила роботи пошуку, про це стає відомо. Так, компанія говорила про застосування некоректних практик нарощування посилальної маси JC Penney або Forbes і Overstock.

При аналізі ситуації, деякі фахівці приходять до висновку, що магазин був покараний за використання некоректних практик нарощування посилальної маси. Звичайно, у випадках, коли сайт втрачає позицію навіть по власній назві, це може вказувати на те, що санкції були застосовані за покупку посилань.

Директор по маркетингу expedia EAN Мартін МакДональд (Martin McDonald) в своєму блогу продемонстрував твіти від веб-майстрів, яких оптимізатори Interflora попросили щонайшвидше прибрати посилання з своїх сайтів:

Тепер Interflora попросила мене прибрати всі посилання з мого поста, включаючи те, що вело на домашню сторінку.

Я прибрала/відредагувала посилання, тоді мене попросили або прибрати посилання на головну сторінку, або видалити пост. Ну вже ні!

Спочатку вони сказали, що це пов'язано з редизайном і посилання неправильно відкриваються, а потім попросили видалити пост з посиланням на головну. Я відмовилася.

Аналіз посилального профілю також показав, що основним прийомом, яким користувалася Interflora, було отримання посилань на персональних сайтах, сторінках соціальних мереж і в особистих блогах. Схема включала відгук про те, що був одержаний безкоштовний букет, його фото і демонстрацію, все це з численними посиланнями на сайт Interflora. Відділ просування магазину був, напевно, готовий до подібного повороту подій, оскільки досить оперативно почав розсилати прохання зняти ці «відгуки», що також може побічно вказувати на використання заборонених практик в просуванні ресурсу.

Випадання такого крупного гравця — рідкість на ринку SEO і тим цікавіше цей випадок з позиції доцільності використання деяких практик просування надалі. Ще кілька років тому обмін посиланнями з блоггерами за продукцію або сервіс із знижкою був не тільки прийнятною, але також широко рекомендованою технікою, яка, не дивлячись на «сірий відтінок», вважалася абсолютно безпечною. Проте часи міняються і, цілком можливо, Google став відстежувати і такі речі.

Нагадаємо, що це не перший гучний випадок із санкціями за вхідні посилання: у травні 2012 року за використання платних посилань був забанений сайт агентства iAcqure, а в серпні, після зміни схеми роботи, сайт був повернений у видачу.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції