<
Статті
» Усманов виручить від продажу частки у Facebook $2,5 млрд
» У США дозволять передавати аккаунти у спадок
» Онлайн-торгівля росте в 5 разів швидше оффлайну
» Онлайн-рітейлери показують приклад «мобілізації»
» Facebook може перевести акції на біржу NYSE
» 80% додатків для мобільного банкінгу мають уразливості
» E-commerce: портрет покупця у Росії
» За моїм хотінням, за інтернет-велінням
» Покупці йдуть в онлайн
» Кіберзлочинці зосередилися на смартфонах і онлайн-банкінгу

Стартував новий проект WebMoney і Промсвязьбанку

10 травня 2012 р. 23:11

WebMoneyСьогодні розділ «Новини WebMoney» розповідає своїм читачам про те, що електронна платіжна система запустила спільний проект з Промсвязьбанком. Тепер клієнти банку, якы є одночасно і користувачами WebMoney, можуть миттєво переказувати кошти з електронного гаманця на банківський рахунок.

Співробітники прес-служби банку Росії відзначають, що користувачі інтернет-банку PSB-Retail вже можуть не тільки поповнювати свої електронні гаманці в системі WebMoney 24 години на добу в режимі онлайн, але і переказувати гроші з гаманця WebMoney на рахунок в Промсвязьбанку. Для того, щоб скористатися новою можливістю, потрібно не так вже і багато: операційний доступ до електронного гаманця та інтернет-банку PSB-Retail. Комісія за здійснення перекладу становитиме 2,3 відсотка від суми, що переводиться.

За словами Людмили Дерягіної, директора з розвитку електронної комерції у Промсвязьбанку, клієнти давно чекали появи такого сервісу. Тепер банк виставляє на ринок зручний комплексний продукт, який дозволяє оперативно управляти відразу декількома інструментами для безготівкових розрахунків - електронним гаманцем і банківським рахунком. Миттєво поповнити електронний гаманець і вивести грошові кошти на банківський рахунок не складе великих труднощів.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції