<
Статті
» Усманов виручить від продажу частки у Facebook $2,5 млрд
» У США дозволять передавати аккаунти у спадок
» Онлайн-торгівля росте в 5 разів швидше оффлайну
» Онлайн-рітейлери показують приклад «мобілізації»
» Facebook може перевести акції на біржу NYSE
» 80% додатків для мобільного банкінгу мають уразливості
» E-commerce: портрет покупця у Росії
» За моїм хотінням, за інтернет-велінням
» Покупці йдуть в онлайн
» Кіберзлочинці зосередилися на смартфонах і онлайн-банкінгу

У Вірменії з'являться електронні драми

21.05.2012 01:09

Вірменські драми Центробанк Вірменії надав компанії Idram право випуску і обслуговування електронних вірменських драмів. Про це в минулий четвер журналістів повідомила директор компанії Idram Гаяне Степанян.

Оператор платіжної системи Idram працює з 8 травня 2008 р. 29 грудня 2009 року компанія одержала ліцензію Центрального банку Вірменії на здійснення грошових переказів, а 6 березня 2012 року регулятор вперше видав дозвіл компанії Idram на випуск електронних грошей, повідомляє АРКА.

"Випуск електронних грошей створить умови для розвитку ІТ-сфери у Вірменії, зокрема, посприяє розвитку електронної торгівлі. Всі платежі за допомогою електронних грошей здійснюватимуться миттєво, крім того, система легка у використанні ", - відзначила Гаяне Степанян. За її словами, можливість грошових махінацій при використанні електронних грошей різко знизиться.

У свою чергу, помічник директора компанії Idram Геворг Погосян відзначив, що для використання електронних грошей необхідно зареєструватися в системі Idram і накопичувати електронні одиниці (1 одиниця = 1 драм). Придбати одиниці Idram можна через філіали компанії Idram, термінали, філіали банків, за допомогою карт Visa, ArCa, MasterСard".

За словами Погосяна, система забезпечує сім рівнів захисту, а доступ до системи можна здійснювати без використання додаткових програм як з телефона, так і з будь-якого комп'ютера. Idram можна конвертувати в будь-які електронні гроші, зокрема, у WebMoney.

"На даний момент в системі Idram зареєстровано близько 50 тисяч користувачів, з яких 5 тисяч є дуже активними. Ми плануємо також випустити перший у Вірменії телефонний гаманець, за допомогою якого користувачі зможуть реєструватися в системі за допомогою своїх мобільних телефонів і, використовуючи додаткові програми, здійснювати платежі", - відзначив Погосян.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції