<
Статті
» Усманов виручить від продажу частки у Facebook $2,5 млрд
» У США дозволять передавати аккаунти у спадок
» Онлайн-торгівля росте в 5 разів швидше оффлайну
» Онлайн-рітейлери показують приклад «мобілізації»
» Facebook може перевести акції на біржу NYSE
» 80% додатків для мобільного банкінгу мають уразливості
» E-commerce: портрет покупця у Росії
» За моїм хотінням, за інтернет-велінням
» Покупці йдуть в онлайн
» Кіберзлочинці зосередилися на смартфонах і онлайн-банкінгу

Facebook запустить спільно з російськими банками власну платіжну систему

28.05.2012

FacebookCredits Згідно з даними ресурсу RG.RU, у російських учасників соціальної мережі Facebook незабаром з'явиться можливість грошових переказів за допомогою нової платіжної системи, в створенні якої, крім Facebook, візьме участь низка російських банків. Джерела стверджують, що переговори із цього приводу з Facebook ведуть банки «Російський стандарт» і «Банк24.ру», які вже нібитозареєстрували торгові марки «Like!» і «ПервийЛайкнутый», відповідно.

Банк24.ру, як відомо, запустив сайт під брендом «ПервийЛайкнутый», на якому користувачів інформують про конкурси, що проводяться банком, з видачею призів, а також про їх переможців.

Нова платіжна система буде прив'язана до аккаунта учасника Facebook. З її допомогою можна буде оплачувати послуги мережі, а також здійснювати грошові перекази в рублях, євро і доларах США. В даний час для оплати послуг соціальної мережі учасники використовують спеціальну внутрішню валюту FacebookCredits, яку купують за «електронні гроші». У Facebook вже є угода про співпрацю з російськими платіжними системами «Яндекс.Деньги» і «QIWI Гаманець».

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції