<
Статті
» Усманов виручить від продажу частки у Facebook $2,5 млрд
» У США дозволять передавати аккаунти у спадок
» Онлайн-торгівля росте в 5 разів швидше оффлайну
» Онлайн-рітейлери показують приклад «мобілізації»
» Facebook може перевести акції на біржу NYSE
» 80% додатків для мобільного банкінгу мають уразливості
» E-commerce: портрет покупця у Росії
» За моїм хотінням, за інтернет-велінням
» Покупці йдуть в онлайн
» Кіберзлочинці зосередилися на смартфонах і онлайн-банкінгу

«Ексімбанк Казахстан» першим в Республіці Казахстан ввів послугу - електронні гроші «Е-тенге»

28-05-2012

24 травня АТ «Ексімбанк Казахстан» першим серед банків країни емітував електронні гроші «Е-тенге»

Ексімбанк Казахстан Електронна система «Е-тенге» - один з нових напрямів роботи із вдосконалення умов розвитку ринку безготівкових платежів, подальшої їх популяризації і підвищення зацікавленості у споживачів в рамках інноваційних проектів Уряду РК.

В рамках цієї системи роль єдиного оператора покладена на РГП «Казахстанський Центр міжбанківських розрахунків Національного Банку РК», який в даний час почав підключення банків другого рівня до "Е-тенге". І першим банком - новатором у цій галузі став АТ «Ексімбанк Казахстан», який у реальному часі може здійснювати випуск і операції з електронними грошима для споживачів. Послуга приваблива як для фізичних осіб, так і юридичних осіб.

Електронні гроші корисні і зручні при здійсненні оплати товарів і послуг в інтернеті. Процес оплати здійснюється миттєво, гроші переходять від платника до одержувача дуже швидко, відсутня необхідність тримати готівку. Цифрова готівка має багато переваг, таких як безпека, анонімність, мобільність, подільність, безстроковість.

Коментуючи цю подію, Дмитро Прихожан, Голова Правління Банку сказав: "Сьогодні банки володіють новітніми банківськими технологіями, проте дуже важливо навчитися їх правильно застосовувати, надаючи Клієнту максимальні можливості для реалізації його індивідуальних потреб. У цьому світлі «Е-тенге» необхідно розглядати в тісному взаємозв'язку з широким спектром фінансових інструментів, уміле поєднання яких дозволить надавати необхідні і банківські продукти, що мають широкий попит на ринку".

У Казахстані розвиток електронних грошей і системи «Е-тенге» перспективні, оскільки разом з вищепереліченими можливостями, однією з головних конкурентних переваг в порівнянні з банківською карткою, стануть швидкість і легкість їх придбання, швидкість проведення платежу за товар або послугу і менша комісія. В майбутньому система «Е-тенге» розглядає можливість інтеграції з міжнародними системами електронних грошей.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції