<
Статті
» Усманов виручить від продажу частки у Facebook $2,5 млрд
» У США дозволять передавати аккаунти у спадок
» Онлайн-торгівля росте в 5 разів швидше оффлайну
» Онлайн-рітейлери показують приклад «мобілізації»
» Facebook може перевести акції на біржу NYSE
» 80% додатків для мобільного банкінгу мають уразливості
» E-commerce: портрет покупця у Росії
» За моїм хотінням, за інтернет-велінням
» Покупці йдуть в онлайн
» Кіберзлочинці зосередилися на смартфонах і онлайн-банкінгу

PayU створив модулі для інтернет-магазинів на основі популярних CMS

29 травня 2012 р. 23:11

платіжний інтегратор PayU Міжнародний платіжний інтегратор PayU створив готові модулі для онлайн-оплати, інтегровані зі всіма популярними CMS (системам управління сайтами).

Як наголошується в прес-релізі PayU, модулі можуть використовуватися на сайтах, що працюють як з платними CMS: 1C-Бітрікс, WebAsyst, InSales, так і з безкоштовними: Joomla і WordPress.

"Модулі PayU покликані полегшити життя власникам інтернет-магазинів. Річ у тому, що для самостійного створення модуля оплати потрібна наявність висококваліфікованого програміста, який напише код для прийому онлайн-оплати і упровадить його в сайт інтернет-магазину. Цей процес іноді вимагає досить тривалих часових витрат. Наші готові розробки для найпопулярніше CMS дозволяють зробити це за декілька хвилин", - коментує комерційний директор PayU в Росії Павло Ріпін.

Все, що потрібно для початку прийому платежів - це упровадити готовий модуль PayU в код сайту. Таким чином інтернет-магазин зможе приймати до оплати банківські карти (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro), електронні гроші ("Яндекс.Деньги", QIWI Гаманець, WebMoney), а також готівку через термінали (QIWI).

PayU пропонує декілька рішень з різним функціоналом: від найпростіших для сайтів-вітрин і стартапів до складних, призначених для великих інтернет-магазинів з десятками тисяч покупців на день. Є спеціалізовані рішення для туристичних компаній і продавців залізничних і авіаквитків, а також сайтів, що пропонують оплату послуг ЖКГ, інтернету і мобільного зв'язку.

Користувачі модулів PayU у своєму особистому кабінеті також одержують низку додаткових можливостей. Зокрема, вони можуть підключити генерацію і автоматичну обробку промо-кодів для проведення маркетингових акцій.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції