<
Статті
» Усманов виручить від продажу частки у Facebook $2,5 млрд
» У США дозволять передавати аккаунти у спадок
» Онлайн-торгівля росте в 5 разів швидше оффлайну
» Онлайн-рітейлери показують приклад «мобілізації»
» Facebook може перевести акції на біржу NYSE
» 80% додатків для мобільного банкінгу мають уразливості
» E-commerce: портрет покупця у Росії
» За моїм хотінням, за інтернет-велінням
» Покупці йдуть в онлайн
» Кіберзлочинці зосередилися на смартфонах і онлайн-банкінгу

У червні «електронні гаманці» запрацюють на комерційних маршрутах

1-06-2012

Розрахунок пластиковою карткою у транспорті Комітет з транспорту завершив роботу щодо передачі приватним операторам пасажирських перевезень ручних контроллерів (валідаторів). З їх допомогою при вході в транспортний засіб пасажири зможуть сплатити проїзд проїзним квитком «Електронний гаманець», не витрачаючи час на розрахунок готівкою.

Тринадцять офіційних перевізників оголосили про готовність приступити до роботи з валідаторами вже з 1 червня. Решта компаній в найближчі дні також перейде на використання електронної системи оплати.

Всього Комітетом з було придбано і передано в користування приватним операторам пасажирських перевезень близько 3800 одиниць ручних контролерів.

Важливо відзначити, що період тестової експлуатації валідаторів на декількох комерційних маршрутах, який почався в березні цього року, показав ефективність цієї послуги, яка дозволила істотно спростити оплату поїздки для пасажирів. Завдяки цьому вдалося скоротити час посадки і висадки, спростити роботу водія, а також вести автоматизований облік здійснених поїздок на маршрутах.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції