Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

IKEA не вистачає онлайна

13.02.2013 17:05

IKEA не вистачає онлайна Аналітична компанія ResearchFarm в своєму новому звіті "Як онлайн-торгівля змінить IKEA – рік для ухвалення болісних стратегічних рішень" вказала на те, що рітейлер втрачає клієнтів, оскільки не робить наголос на онлайн-продажі, повідомляє oborot.ru

Читайте також:

Сьогодні інтернет-магазини IKEA відкриті в 12 з 40 країн присутності IKEA, залучаючи при цьому куди більший трафік (1,1 млрд відвідин сайту за 2011 р.), ніж офлайнові торгові точки (776 млн. відвідувачів в 2011 р.). Таким чином, компанія змогла б збільшити об'єм продажів, просто відкривши інтернет-магазини в 28 країнах, що залишилися.

"Консерватизм IKEA щодо інтернет-продажів вже зараз приводить до втрат виручки. Але якщо в 2013 році рітейлер не перегляне свою стратегію, це може стати фатальною помилкою", - коментує Шаммі Лухар (Shammi Luhar), аналітик ResearchFarm. Активне зростання меблевого сегменту на ринку електронної комерції може привести до того, що IKEA залишиться не у справ.

Згідно із стратегічними планами, найближчими роками IKEA планує збільшити продажі на 5% за рахунок відкриття нових магазинів, число яких до 2020 року повинно вирости від 338 до 500. На думку аналітиків, поліпшити фінансові показники можна і без витрат на нові торгові точки – досить розширити асортимент інтернет-магазина, удосконалити власний мобільний додаток і запустити мультиканальну модель продажів, об'єднуючу онлайн і офлайн-продажі.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції