Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Інтернет-магазин може повернути клієнта за допомогою розсилки, - дослідження

14.01.2013 16:31

Інтернет-магазин може повернути клієнта за допомогою розсилки 19% з першої тисячі онлайн-продавців Північної Америки вдаються до цього методу, щоб повернути клієнтів, що не закінчили процес оформлення покупки на сайті, за даними сервісу поштових розсилок Listrak. Про це пише towave.ru.

Читайте також:

У щорічному дослідженні Listrak методів використання поштових розсилок для роботи з кинутими корзинами в інтернет-магазинах вказується, що дрібніші продавці особливо активно використовують поштові розсилки для повернення клієнтів.

Серед перших 500 онлайн-продавців 19,4% відправляють мінімум одне повідомлення клієнтам, що не закінчили процес оформлення покупки. Серед других 500 онлайн-продавців цей показник рівний 18,8%.

Більшість інтернет-магазинів відправляють повідомлення ближче до часу відмови від покупки. Причому дрібні продавці використовують цей метод протягом перших 24 годин після відмови частіше (75,3%), ніж крупніші (58,7%). Це більше, ніж в 2011 році.

По порівняння з 2011 роком, на 7,6% збільшилося число інтернет-торговців, що відправляють другий лист, і на 207% — третє повідомлення по електронній пошті.

Одночасно зменшилося число інтернет-магазинів, які включають в листи для повернення пропозиції про знижки. Для перших листів число знижкових пропозицій зменшилося на 17%, для других — на 5,4% і для третіх — на 7,6%, якщо порівнювати з даними 2011 року.

Таким чином, продавці захищають розмір свого прибутку і максимізували прибутковість. Адже мотивація завершити покупку, одержуючи додаткові знижки, може привести до навмисної відмови клієнтів від завершення покупки з першого разу.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції