Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Інтернет-магазини повинні обов'язково укладати договір купівлі-продажу із споживачами

09.01.2013 18:02

Інтернет-магазини повинні обов'язково укладати договір купівлі-продажу із споживачами Інтернет-магазини повинні укладати договір купівлі-продажу із споживачами, тому що такі вимоги Правил продажу товарів на замовлення і поза торговими або офісними приміщеннями, затверджені наказом Мінекономіки від 19.04.2007 р. N 103. Про це IT Expert повідомили в Держслужбі з питань регуляторної політики і розвитку підприємництва.

Читайте також:

На сьогодні в законодавстві не дано визначення терміну «інтернет-магазин». Тому суб'єкти господарювання, що здійснюють торгівлю за допомогою мережі Інтернет, повинні керуватися вимогами вказаних Правил. Мінекономрозвитку листом від 19.11.2012 р. № 3502-05/43517-14 надало роз'яснення щодо роботи інтернет-магазину. Як пояснили у відомстві, вказані Правила затверджені відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», яким передбачено укладення договору на відстані.

«Договір, укладений на відстані, - договір, укладений продавцем із споживачем за допомогою засобів дистанційного зв'язку, до яких, зокрема, відноситься і мережа Інтернет» - мовиться в листі. Згідно з Правилами, продаж товарів на замовлення - вид торгівлі, при якій споживач укладає договір купівлі-продажу товарів з продавцем дистанційно за допомогою засобів зв'язку або здійснює їх попереднє замовлення безпосередньо у продавця.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції