Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Інтернет-торговці Росії створили асоціацію

13.02.2013 15:58

Інтернет-торговці Росії створили асоціацію У e-commerce з'явився новий бізнес-союз. На початку лютого загальні збори провела Асоціація компаній роздрібної електронної торгівлі ( АКРЕТ). Учасники зборів сформували план роботи бізнес-союзу на 2013 рік і обговорили критерії прийому нових членів АКРЕТ. Серед перших учасників - "Холодильник.ру", "Альпіндустрія", ГК "Баусервіс", "Аудіоманія", а також ряд інтернет-магазинів різного розміру – від крупних до невеликих "нішевих". Об'єднує учасників АКРЕТ бажання розвивати ринок на основі прозорих "правил гри", якісної роботи із споживачами і добросовісної конкуренції, повідомляє oborot.ru

Читайте також:

Місія Асоціації компаній роздрібної електронної торгівлі – сприяти розвитку російського ринку інтернет-торгівлі, збільшити частку добросовісних продавців, поліпшити відношення до галузі в суспільстві, ЗМІ і державних органах.

Цілі і завдання АКРЕТ:

- донесення реальної позиції галузі до держорганів;
- зміна в кращу сторону ситуації з Правилами продажі товарів дистанційним способом і законом "Про персональні дані";
- формування цивілізованих правил гри на ринку;
- боротьба з недовірою споживачів до галузі.

Поява АКРЕТ стала відповіддю на найактуальніші потреби галузі. В першу чергу, це необхідність донести до законодавців реальну позицію e-commerce з приводу законопроектів і вже існуючих нормативних документів, регулюючих роботу інтернет-магазинів.

Багато подібних документів приймалися без детального обговорення з представниками інтернет-торгівлі. В результаті деякі норми, прийняті на папері, виявилися важкоздійснюваними на практиці. І ситуація не змінюється на краще, про що свідчить недавня спроба кулуарно обговорити чернетку закону про регулювання Інтернету.

Останніми роками назріла необхідність налагодити діалог галузі з держорганами, відповідальними за ухвалення законів, вважає виконавчий директор АКРЕТ Іван Кургузов. Для цього планується участь експертів АКРЕТ в роботі Підкомітету по віддаленій торгівлі Торговельно-промислової палати РФ. Асоціація обговорить з держорганами сферу застосування закону "Про персональні дані". Також АКРЕТ планує внести свої пропозиції по поправках в проект ГОСТ "Торгівля. Терміни і визначення".

Також члени АКРЕТ спільно обговорять і розроблять, з урахуванням інтересів всієї галузі, поправки до Правил продажу товарів дистанційним способом.

Асоціація планує популяризувати онлайн-покупки, формувати позитивний імідж галузі в суспільстві, можливо – шляхом створення кодексу добросовісної роботи з покупцями. "Ми виступаємо за цивілізований розвиток інтернет-торгівлі, збільшення частки добросовісних інтернет-магазинів, незалежно від їх розміру", - підкреслює Іван Кургузов.

Докладнішу інформацію про Асоціацію і правила вступу до неї можна одержати на офіційному сайті АКРЕТ.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції