<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

Виручка інтернет-магазину «Дитячий світ» збільшилася більш, ніж у два рази

Автор: Ольга СОКИРКО, опубліковано: 8 вересня 2012 12:00

Дитячий світ «Онлайн-торгівля демонструє активне зростання: у 1 півріччі 2012 року виручка збільшилася більш, ніж у два рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, значно розширилася географія доставки товарів, упроваджені нові послуги і додаткові сервіси», - розповів Геннадій Льовкін, генеральний директор ДК «Дитячий світ».

У серпні 2012 року ДК «Дитячий світ» запустила оновлену версію інтернет-магазину. В рамках проекту було оновлено програмне забезпечення інтернет-магазина і переглянуті деякі бізнес-процеси. Це дозволило значно скоротити час на обробку одного замовлення, а значить, збільшити кількість сформованих замовлень за день.

Істотні зміни торкнулися дизайну інтернет-магазину: він став лаконічним і зручнішим для пошуку потрібних товарів, навігаційна панель і меню оформлені у фірмовому синьому кольорі.

Інтернет-магазин «Дитячий світ» пропонує своїм покупцям широкий вибір інтерактивних і м'яких іграшок, конструкторів, ляльок, настільних ігор, товарів для новонароджених, продукції для активного відпочинку, для школи. В асортименті інтернет-магазина мережі «Дитячий світ» представлені відомі світові бренди, серед яких Lego, Winx, Barbie, Moxie, Bratz, Hasbro, Rainbow.

На сьогодні інтернет-магазин «Дитячий світ» здійснює доставку товарів більш, ніж у 20 містах Росії.

Інтернет-магазин мережі «Дитячий світ» був запущений у грудні 2010 року. У березні 2011 року інтернет-магазин став переможцем конкурсу рунета «Золотий сайт» в номінації «Інтернет-магазин». У квітні 2011 року — лауреатом премії «Нам подобається» в номінації «Кращий інтернет-магазин дитячих товарів». У жовтні 2011 року — переможцем професійного конкурсу «Інтернет-магазин» в рамках виставки «Світ Дитинства – 2011». У березні 2012 року — призером національної премії індустрії дитячих товарів «Золоте ведмежа».

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції