<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

«Промсвязьбанк» запустив власний інтернет-магазин банківських карток

Автор: Сергій БРАЙЧЕВСЬКИЙ, опубліковано: 8 вересня 2012 12:00

Кредитна картка «Промсвязьбанк» оголосив про відкриття інтернет-магазину банківських карток з індивідуальним дизайном, який дозволяє не тільки замовити банківську картку, але і заробити.

Новий сервіс — це самостійний сайт в стилі інтернет-магазину із зручним інтерфейсом. Клієнт може вибрати більш ніж з 300 нестандартних дизайнів і замовити з одним з них банківську картку.

Сервіс дозволяє сконструювати картку на свій смак: вибрати дизайн, платіжну систему (Visa або MasterCard) і тип картки: кредитну або прибуткову. Також сервіс дозволяє випустити картку з власним дизайном. Магазин банківських карток інтегрований у популярні соціальні мережі Pinterest, Facebook, «ВКонтакте» і Twitter: вподобану картку можна легко показати друзям, розмістивши її на своїй сторінці, зазначається у повідомленні «Промсвязьбанка».

Також користувачі зможуть заробити за допомогою нового сервісу. У кожного охочого буде можливість завантажити на сайт свій дизайн картки. Після проходження модерації дизайн відобразиться в галереї сайту, і якщо картку з таким дизайном замовлять не менше 100 клієнтів, автор одержить грошовий приз — 10 тис. руб.

«На сьогоднішній день в суспільстві сформувалися певні тренди: люди хочуть виділятися з натовпу, їм не цікаві нудні продукти. Ми враховуємо переваги наших клієнтів і тому постійно прагнемо їх здивувати. На цей раз ми пропонуємо перший у світі інтернет-магазин банківських картк, в якому представлено таке різноманіття дизайнів», — прокоментував запуск нового сервісу директор департаменту роздрібних продуктів і технологій «Промсвязьбанка» Іван П'ятков.

Кожна банківська картка індивідуального дизайну є комплексним пакетом послуг на вибір клієнта: «PSB-класика», «PSB-Платинум» або «Прибуткова картка». У пакет послуг включений набір з декількох безкоштовних сервісів, серед яких SMS-повідомлення, доступ в інтернет-банк PSB-Retail протягом всього періоду дії картки, банківська програма привілеїв, що надає знижки у партнерів банку, та інші. Одноразова комісія за випуск картки з індивідуальним дизайном складе 333 руб.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції