<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

Нові рекорди eCommerce: інвестиції в Lamoda

Автор: Інна ЧУБІНСЬКА, опубліковано: 8 вересня 2012 12:30

Lamoda На цьому тижні Lamoda залучила рекордну на ринку eCommerce суму інвестицій. За даними інтернет-видання 100news.net, компанія JP Morgan Asset Management вклала в розвиток інтернет-магазина одягу і взуття від $55 млн. до $80 млн., ставши власником міноритарного пакету акцій компанії.

Сторони операції не стали розкривати точних цифр, проте, за словами співзасновника Lamoda Нільса Тонзена, загальна сума операції перевищує інвестиції у такі проекти в галузі електронної комерції. Залучені інвестиції Lamoda спрямує на розширення асортименту: у планах компанії додати в портфоліо нові продукти, бренди і категорії, а також розширити присутність на ринках, що розвиваються, в Казахстані, на Україні, в Азербайджані і Білорусії.

Lamoda працює з грудня 2010 року і за цей час щомісячна аудиторія магазину зросла до 5 млн. унікальних відвідувачів, з яких постійними покупцями є близько 0,5 млн. Асортимент Lamoda орієнтований на масовий ринок. За даними компанії, в середньому російський споживач готовий витрачати на разові покупки в інтернеті біля €116-120 ($145-150 за курсом ЦБ), і цей середній чек більший, ніж в Європі (€100 або $125).

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції