<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

"М.Видео" спільно з банком "Ренесанс-капітал" запустить в жовтні послугу онлайн-кредитування

Автор: Діана ДИМОВА, опубліковано: 8 вересня 2012 10:00

М.Видео Компанія "М.Видео" - російська мережа електроніки – спільно з банком "Ренесанс-капітал" запустить на початку жовтня 2012 року першу в рітейлі побутової техніки і електроніки повноцінну послугу он-лайн кредитування. Про це зазначається у повідомленні "М.Видео".

Частка банку "Ренесанс Капітал" у виданих кредитах складе 25%. Аналітики "М.Видео" планують, що запуск проекту напередодні "високого сезону" допоможе значно збільшити продажі в інтернет-магазині і освоїти практику онлайн-кредитування, що раніше не використовувалася в Росії, яка дуже затребувана у США та Європі.

Послуга буде доступна покупцям інтернет-магазину компанії і стане першим в Росії інтернет-кредитом серед федерального роздрібу побутової техніки і електроніки, який оформлятиметься і схвалюватиметься без необхідності для покупця йти в магазин або банк. Онлайн-кредит розповсюджуватиметься на весь товарний асортимент інтернет-магазину "М.Видео".

"Продукти і відсоток схвалення будуть аналогічні оффлайн-роздрібу", - коментує нововведення керівник департаменту споживчого кредитування "М.Видео" Валерія Шатковська.

Кредит – одна з найбільш затребуваних додаткових послуг в "М.Видео". На сьогоднішній момент частка покупок в кредит, здійснених в мережі становить близько 20%, в період кредитних акцій - 30%. Найпопулярнішими покупками, які робляться в кредит, є мобільні телефони (35%), велика побутова техніка: холодильники, пральні машини і аудіо-відео техніка (15%) і ноутбуки (25%). Ці ж товари є такими, що найбільше купуються через інтернет-магазин.

"М.Видео" - найбільша російська мережа магазинів побутової техніки і електроніки. Оборот компанії за підсумками 2011 року склав 132 млрд рублів (з ПДВ); зростання продажів рік до року склало 30%. Акції компанії торгуються на біржах РТС і ММВБ. Контролюючі акціонери - засновники компанії Олександр Тинкован, Михайло Тинкован, Павло Брєєв.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції