<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

Nokia розвиває інтернет-магазин в Росії

Автор: Петро ВИННИК, опубліковано: 8 вересня 2012 12:20

Нокіа Офіційний магазин комнанії Nokia працює в Росії з листопада 2010 року. У 2011 році магазин зазнав значних змін, пов'язаних в першу чергу з удосконаленням компонентів клієнтського сервісу. Ще декілька поліпшень сервісу магазину, а також зміни каталога відбулися в 2012 році, зокрема – і наприкінці літа.

Зараз офіційний магазин Nokia в Росії здійснює доставку товарів по всій території країни, замовлення можна здійснювати приблизно в 100 містах – від Калінінграда до Петропавловська-Камчатського (на момент запуску в 2010 доставка здійснювалася в Москві і Санкт-Петербурзі, включаючи Московську і Ленінградську області). Крім того, помітно скоротилися терміни доставки (тепер вони не перевищують одного тижня з моменту замовлення товару), крім того, магазин пробує різні варіанти доставки: від доставки кур'єром до отримання замовлення через постамати і пункти видачі PickPoint.

«Інтернет стає все більш популярним середовищем для російських користувачів і ефективним каналом продажів. На сьогодні це один з найзручніших, найшвидших і найвигідніших способів придбати телефони і аксесуари Nokia або зробити попереднє замовлення не виходячи з дому. Ми продовжимо розширювати географію доставки і покращувати досвід покупки в нашому інтернет-магазині», – говорить Ерік Бертман, генеральний директор компунді Nokia у Росії.

Сьогодні покупки в російському магазині Nokia можна оплачувати банківською карткою, готівкою безпосередньо кур'єру при отриманні товару. Існує також можливість безготівкового платежу (для юридичних осіб) чи ж покупка в кредит, зазначає сайт про мобільні телефони htinfo.ru. Крім того, в російському інтернет-магазині Nokia можливо оформити попереднє замовлення на новинки. В даний час планується висунути пропозицію спеціальних комплектів (телефон плюс аксесуар) за ціною нижчою, ніж вартість пристроїв окремо. Крім того, в інтернет-магазині проходитимуть регулярні промоакції.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції