<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

Оборот інтернет-холдингу Ozon зріс на 91%

, . , . - ( ), . Автор: Алла ШИМАНСЬКА, опубліковано: 8 вересня 2012 12:20

Озон Оборот інтернет-холдингу Ozon в першому півріччі нинішнього року в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року зріс на 91% і досяг 7,1 мільярдів рублів, повідомляє прес-служба компанії.

Генеральний директор холдингу Маель Гаве розповіла, що укріпити лідерство холдингу дозволила покупка онлайн-магазина взуття Sapato.ru. Вже зараз в єдиній базі покупців Ozon.ru, Ozon.travel і Sapato.ru зареєстровано 11,1 млн. інтернет-користувачів. Кожен місяць сайти відвідують понад 17,3 млн. унікальних відвідувачів.

До кінця року холдинг планує завершити будівництво нового складського комплексу, площею в 16,2 тисячі квадратних метрів, для зберігання 6-7 млн. товарних одиниць. На новому складі буде забезпечено 800 нових робочих місць для жителів Твері і Тверськой області. За словами Маель Гаве, після здачі нового складського приміщення, площа двох складів складе більше 28 000 квадратних метрів, де розміститься 9 млн. товарів.

Холдинг Ozon - найбільший російський онлайн-магазин з більш, ніж 6 мільйонами зареєстрованих користувачів. У холдинг входять: Ozon.ru, Ozon.travel, Sapato.ru, "О-курьер". Асортимент Ozon.ru – 2 300 000 000 найменувань, в Ozon.travel для замовлення доступні авіаквитки 500 авіакомпаній і 160 000 готелів у Росії і за кордоном, асортимент Sapato.ru – 200 000 найменувань взуття і аксесуарів, О-Курьер доставляє замовлення в 2100 пунктів видачі замовлень у Росії і Казахстані.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції