<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

PayU запустив програму підтримки бізнесу

Автор: Анна МАХОНСЬКА, опубліковано: 8 вересня 2012 14:23

PayU Міжнародний процесинговий центр PayU запустив для своїх клієнтів програму підтримки середнього і крупного бізнесу. Це дозволить інтернет-магазинам, що є партнерами PayU, зняти з себе частину завдань і більше не турбуватися про безпеку платежів своїх користувачів, передавши цей обов'язок кваліфікованим фахівцям PayU.

Крім підключення широкого спектру способів онлайн-оплати клієнтам PayU стала доступна програма підтримки бізнесу. Турботу про безпеку платежів клієнтів інтернет-магазинів PayU тепер бере на себе. На регулярній основі компанія здійснює фрод-моніторинг і бере на себе відповідальність за можливі ризики.

«Ми хочемо давати клієнтам не тільки великий вибір способів онлайн-оплати, але і вирішувати інші важливі завдання, - коментує генеральний директор PayU Олена Орлова. – Ми «звільнимо їм руки», узявши турботу про безпеку онлайн-платежів на себе, а клієнти зможуть зосередитися на інших важливих завданнях бізнесу. Це наш перший крок у напрямі розвитку бізнесу наших партнерів. В майбутньому ми маємо намір і далі розвивати програму підтримки і захисту бізнесу і вже скоро будемо готові запропонувати нашим партнерам нові інструменти і можливості PayU, які дозволять зробити їх бізнес ще ефективнішим».

В даний момент підключити програму підтримки бізнесу можуть компанії, що працюють в сферах житлово-комунального господарства (ЖКХ), подорожей і продажу програмного забезпечення. Надалі планується розширення цього списку.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції