<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

Портал Sports.ru відкрив інтернет-магазин

. « » - , . , , , . Автор: Діана ДИМОВА, опубліковано: 8 вересня 2012 10:00

Скріншот сайта shop.sports.ru Один з найпопулярніших спортивних сайтів у Росії Sports.ru відкрив інтернет-магазин, де продаються спортивне харчування, велосипеди, тренажери, намети, самокати і інші спорттовари.

На порталі продаються товари з каталога Wikimart. Про це співвласник інтернет-магазину Каміль Курмакаєв розповів газеті "Відомості". Гендиректор Sports.ru Дмитро Навоша повідомив, що спортивний портал одержує відсоток з продажів, не уточнивши, який саме.

Глава сайту зізнався, що інтернет-магазин - комерційний проект, а не просто додатковий сервіс. Sports.ru розраховує довести частку нового проекту в загальній виручці до 5-10 відсотків. У найближчі декілька місяців керівництво порталу планує експериментувати з асортиментом, щоб зрозуміти, які товари варто просувати для своєї аудиторії.

Проект Sports.ru і Wikimart - перша співпраця такого плану на російському ринку. В Ozon.ru вже п'ять років діє схожа партнерська програма, проте вона ближча до рекламної співпраці. Інтернет-магазин розміщує на сайті партнера свою вітрину, але процес замовлення все одно відбувається на Ozon.ru, а сайти одержують за розміщення вітрини частку від виручки.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції