<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

Аукціон eBay оновив дизайн сайту з упором на фотографії продуктів

Автор: Денис БУК, опубліковано: 11/10/2012 18:29

Новий вигляд Найбільший в світі онлайн-аукціон eBay оновив дизайн сайту з упором на великі фотографії продуктів і персоналізацію пошуку, повідомив у корпоративному блозі президент eBay Девін Веніг (Devin Wenig).

Користувачі eBay побачать на сайті підбірку фотографій продуктів, створену на основі попередніх покупок або пошукових запитів. Розробники називають цю функцію «новинною стрічкою» (Feed).

Користувачі зможуть переглядати товари і відзначати ті з них, які вони хочуть купити в майбутньому. Крім того, вони зможуть персоналізувати «стрічку», додаючи або видаляючи з пропонованих окремі продукти або категорії продуктів.

За словами розробників, нова функція покликана наблизити процес покупки на eBay до шопінгу в звичайних магазинах, коли покупці бачать продукти на вітринах. В той же час новий дизайн eBay нагадує інтерфейс популярної соцсеті Pinterest, призначеної для публікації зображень і відеороликів.

Новий дизайн eBay стане доступний користувачам у США в найближчі тижні, а в решті країн з'явиться найближчими місяцями, проте ознайомитися з ним можна вже зараз на сайті ebay.com/feed. Новий логотип eBay, анонсований у вересні, користувачі можуть побачити вже з сьогоднішнього дня.

Аукціон збереже колишню систему пошуку по сайту, яка стане в нагоді користувачам, що вже визначилися з товаром. Крім того, eBay спростив процес покупки на сайті, скоротивши кількість «кліків» між вибором продукту і оформленням замовлення.

Компанія також офіційно представила мобільний iOS-додаток eBay Now, який забезпечує доставку товару в день покупки. З серпня поточного року eBay тестував сервіс спільно з провідними американськими рітейлерами з обмеженим числом користувачів у Сан-Франциско.

Робота додатку поки що буде обмежена лише американським ринком — зараз сервіс доступний всім користувачам в Сан-Франциско і найближчим часом з'явиться в інших містах США. Додаток eBay Now дозволяє оформляти замовлення у рітейлерів Macy’s, ToysТR’Us, Target, Walgreens та інших, а товар доставлятиметься в терміни від години. Згодом аукціон має намір розширювати географію сервісу, проте поки що не називає точних термінів і країн.

За даними eBay, кількість користувачів сайта по всьому світу перевищує 105 мільйонів, а кількість продавців — як приватних осіб, так і брендів — становить близько 25 мільйонів. Мобільні додатки eBay були скачані користувачами понад 100 мільйонів разів, - нагадує сайт IT-новин anshercap.com.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції