<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

У Балтії до 1500 інтернет-магазинів

Автор: Сергій СІРИК, опубліковано: 12/10/2012 14:19

Інтернет-магазин Експерт з електронної комерції Владас Сапранавічюс розповів, що сьогодні в Балтії від 700 до 1500 інтернет-магазинів, і злічити їх складно, оскільки практично щонеділі відкриваються нові, а що існують, у свою чергу, розоряються.

За його словами, основна причина невдач – брак знань і планування. 10-15 років тому, коли компанії почали масово відкривати сайти, всі теж мріяли про притік відвідувачів. Виявилось, що це ще не все – сайти потрібно рекламувати. Зараз повторюється те ж саме – компанії відкривають інтернет-торгівлю і сподіваються, що клієнти прямо хлинуть до них. На жаль, так не буває, якщо розрахунки не проведені наперед.

Зокрема, потрібно прорахувати, скільки на сайті буде відвідувачів і скільки з них стануть покупцями, встановити обсяг продажів на місяць. Іноді для того, щоб інвестиції окупилися, потрібно 2-3 роки.

Недавно проведене в Литві опитування інтернет-магазинів відкрило формулу успіху: був виявлений профіль компаній, які дійсно збільшили обсяги продажів. Це компанії в середньому з сімома співробітниками, 59% володіють не тільки віртуальним, але і фізичним магазином. Щодня в електронний магазин заходять 1350 осіб і приймається 29 замовлень, а 5,5% обороту витрачається на маркетингову активності.

У свою чергу разом із збільшенням кількості покупок в інтернеті росте і кількість скарг споживачів на неякісні товари і погане обслуговування, - пише газета Diena.

Так за вісім місяців цього року Центр захисту прав споживачів одержав 126 скарг на інтернет-магазини, тоді як за весь минулий рік покупці скаржилися на них всього 47 разів. Головні причини скарг — довга доставка або неодержаний товар, невідповідність доставленого товару замовленню, погана якість товарів тощо.

За останні п'ять років кількість латвійців, які користуються послугами інтернет-магазинів, значно зросла. За статистикою за цей рік, 63% інтернет-користувачів хоч би раз щось купували в інтернеті. Середньостатистичний латвійський клієнт інтернет-магазинів — це жінка у віці від 25 до 34 років з вищою освітою і зарплатою від 126 до 300 латів на місяць.

Рассада и саженцы цветов в Пикалево.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції