<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

ФСБ спіймала двох новосибірців, які створили інтернет-магазин синтетичних наркотиків

Автор: Алла БУЛАВКА, опубліковано: 20.06.2012, 19:27

Синтетичні наркотики Управління ФСБ Росії по Новосибірській області присікло діяльність інтернет-магазину «Хімік-NSK», який торгував синтетичними наркотичними засобами на одному з інтернет-форумів і в соціальній мережі «Однокласники». Як повідомили Ту прес-службі управління, двоє жителів Новосибірська, які створили і управляли магазином, затримані.

Один з наркодилерів був затриманий на контрольно-пропускному пункті ГІБДД «Радянський». При огляді його автомобіля була виявлена і вилучена велика партія наркотичних засобів, що перевозилися до Новосибірська. Крім того, наркотики були вилучені в квартирі другого підозрюваного. В ході оперативних заходів співробітники УФСБ також виявили лабораторію по виготовленню «міксів» на основі різних синтетичних наркотиків.

«За попередніми оцінками, загальна вага вилучених речовин складає 25 кг, що є найбільшою за останні роки партією синтетичних наркотиків, психоактивних речовин і компонентів для виготовлення міксів, затриманою в Сибірському федеральному окрузі», — відзначили в прес-службі УФСБ.

Обидва дилери затримані і взяті під варту, повідомили в УФСБ. Одному з них 23 роки, іншому — 32, один з підозрюваних відомий під мережевим ніком «Хімік». Стосовно них порушені три кримінальних справи за ознаками складів злочинів, передбачених ч.1 ст.30, п. «г» ч.3 ст.228.1 КК РФ («приготування до незаконного збуту наркотичних засобів в особливо великому розмірі»).

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції