<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

У слідчому ізоляторі Мурманська відкриється інтернет-магазин

Автор: Артур КОЛОБОВ, опубліковано: 20.06.2012, 19:27

СІЗО На території слідчого ізолятора в Мурманську (СІЗО-1) планується відкрити інтернет-магазин для підслідних, повідомив заступник начальника управління Федеральної служби виконання покарань Росії по Мурманську Віктор Алексєєв. Це нововведення, покликане полегшити життя засуджених, вже з'явилося в трьох виправних установах області, Мурманська, - ДВК-23 (селище Ревда), КП-24 (місто Оленегорськ) і ДВК-16 (селище. Мурмаші). У інтернет-магазинах, які почали працювати в цих колоніях, замовлення для засуджених можуть робити їх родичі.

У кожній колонії визначений свій день для доставки передач, переданих через інтернет-магазин. Як правило, це займає 3-4 дні, повідомляє прес-служба регіонального УФСІН. Після ухвалення замовлення на конкретного засудженого з'ясовується, чи належиться йому посилка або передача. Після цього замовнику виставляється рахунок. Гроші надходять на рахунок фірми, формується замовлення, виписуються накладні, і від імені керівника проекту пишеться заява на передачу. Засуджений після огляду одержує передачу і розписуватися в накладній. Накладна зберігається у фірмі як звітний документ про використання грошей за призначенням.

Ціни на продукти в інтернет-магазинах колоній такі ж, як в звичайному магазині Мурманська. У прайсі понад сто найменувань товарів - як правило, це кондитерські вироби, сигарети, чай, канцелярія, побутова хімія, консервація. Для особливої категорії ув'язнених - жінок колонії-поселення №24 - перелік товарів для них зараз опрацьовується і незабаром з'явиться на сайті.

У вільному доступі для засуджених ДВК-20 (селище Зеленоборське) знаходяться електронні книги. Великою популярністю у тих, що відбувають покарання в колоніях Мурманська, користується система "відеопобачень" - коли засуджені спілкуються з близькими за допомогою терміналів, які синхронно передають мову і "картинку". Родичі засуджених можуть виходити на зв'язок просто з дому - для "відеопобачення" їм потрібен лише комп'ютер, підключений до інтернету.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції