<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

"Ютінет.Ру" розігрує кубок з пошуку товарів

Автор: Ольга СОКИРЧАНСЬКА, опубліковано: 20.06.2012, 19:27

магазин «Ютінет.Ру» Інтернет-магазин «Ютінет.Ру» проводить конкурс з пошуку товарів за цілями використання, головним призом якого є автомобіль Ford Focus III.

Конкурс стартував 23 травня, фінал відбудеться 28 червня. На початку літа, по вже усталеній традиції інтернет-гіпермаркет електроніки «Ютінет.Ру», лідер російського ринку електронної комерції в сегменті комп'ютерної техніки і електроніки, проводить черговий мега-квест «Кубок з пошуку товарів на людській мові».

У червні минулого року «Ютінет.Ру» дав можливість своїм користувачам не тільки провести літні дні із задоволенням, беручи участь в смішних флеш-мобах на свіжому повітрі і розв'язуючи цікаві задачки онлайн, але і отримати знижку 90% на MacBook Air. Переможці квеста могли купити MacBook Air за 3 000 рублів.

Цього літа, після релізу своєї оновленої системи пошуку товарів, «Ютінет.Ру» йде далі і запрошує всіх охочих не тільки ознайомитися і подружитися з новим пошукачем товарів, але і виграти Ford Focus III.

Рекламна кампанія стартувала 23 травня і закінчиться 28 червня, в день проведення великомасштабного конкурсу. Понад 35 000 учасників щодня чекають нетривіальних завдань, багато фану і веселості. Крім головного призу, заради якого вони збираються на сайті kubok.utinet.ru, передбачаються додаткові бонуси і подарунки від партнерів акції.

Директор з маркетингу «Ютінет.Ру» Марія Савіна, так коментує цю подію: «Кубок з пошуку товарів ми проводимо, щоб показати користувачам інтернету, як можна просто шукати і купувати електроніку без необхідності досконального вивчення технічних характеристик і читання нескінченних оглядів. «Порадь який-небудь недорогий червонуватий ноут для мами, щоб в інтернеті сидіти» - таке питання ми звичайно можемо задати друзям, знайомим сисадмінам, а зараз і інтелектуальному пошуку на "Ютинет.Ру"».

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції