<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

Tele2 відкриває інтернет-магазин жителям 8 міст Нижегородської області

Автор: Макс СТРІХА, опубліковано: 21.06.2012 12:33

Tele2 Tele2 оголошує про запуск інтернет-магазину відразу в 8 містах Нижегородської області: у Павлово, Заволжжі, Городці, Чкаловську, Сарові, Семенові, Шахуньї і Червоних Баках.

Тепер будь-який охочий може зайти в інтернет-магазин Tele2, підключитися до мережі Tele2 Нижній Новгород, вибрати тарифний план, номер телефону, що запам'ятовується, і взяти участь в бонусних програмах для абонентів Tele2.

В інтернет-магазині Tele2 будь-який користувач, не виходячи з будинку або офісу, може вибрати і забронювати для себе красивий номер. Досить просто клікнути мишкою по вподобаному поєднанню цифр, заповнити заявку і в будь-який слушний час забрати свою SIM-карту в Салоні зв'язку Tele2 відповідного міста.

Павло Шаркунов, комерційний директор Tele2 Нижній Новгород:

«На сьогодні істотно розширена географія обслуговування, і доступ в інтернет-магазин отримали жителі вже 12 міст нашої області, у тому числі і достатньо віддалених від Нижнього Новгорода. Я упевнений, що інтернет-магазин – актуальна пропозиція для наших абонентів. Маючи просту структуру, він дуже зручний у використанні, а значить, абонент самостійно може вивчати тарифні пропозиції, переглянути варіанти номерів і ухвалити рішення про покупку. В інтернет-магазині жителі Нижнього Новгорода, Павлово, Шахуньї, Городця та інших міст області отримують зручну можливість купуувати срібні і міські номери, а також економити не тільки свої гроші за рахунок вигідних цін і різних акцій, але і час за рахунок зручної і прозорої схеми здійснення покупки».

У віртуальному салоні зв'язку кожен знайде собі номер на смак. Цікаво, що вибір номера проходить в інтерактивному режимі: ті, хто вірить в долю, можуть скористатися послугою «Число успіху», шанувальники азарту можуть скористатися опцією «Покер», а тим, хто звертає увагу на останні цифри номера, з номером допоможе визначитися послуга «Красивий хвіст».

Крім того, в інтернет-магазині зараз діє декілька вигідних акцій. Програма "Підключи друга" допоможе заробити на свій мобільний рахунок бонус у розмірі 50 рублів при підключенні друга до Tele2. Акція "Срібний номер за ціною звичайного" пропонує вибрати срібний номер, що запам'ятовується, за 75 рублів, тобто за ціною звичайного.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції