<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

Гендиректор Enter очолив першу асоціацію інтернет-рітейлерів РФ

Автор: Микола КРИВОНОС, опубліковано: 22/06/201218:22

Оцінка магазинів Генеральний директор компанії Enter Сергій Рум'янцев очолив першу Асоціацію компаній інтернет-торгівлі (АКИТ), повідомив сам Рум'янців журналістам на прес-конференції, присвяченій створенню асоціації.

Засновниками організації виступили гравці інтернет-роздробу - компанії Enter, KupiVIP, Wikimart, "Білий вітер цифровий", "Дитячий світ", "Медіа Маркет - Сатурн", "М.Видео", "Ельдорадо", "Ютінет", "Авірса Холдинг" і Mallstreet.ru.

АКІТ була створена за підтримкою асоціації торгових компаній і товаровиробників електропобутової і комп'ютерної техніки (РАТЕК).

За словами Рум'янцева, найближчим часом кількість учасників асоціації може зрости удвічі. Асоціація носить некомерційний характер і в даний момент знаходиться на стадії створення бренду, який використовуватиметься для просування позитивного образу інтернет-торгівлі. Також розробляються єдині стандарти якості послуг, які застосовуватимуться до учасників АКІТ, і органи, що управляють, регулюючі діяльність асоціації.

"Асоціація - це тільки крок. В майбутньому ми розглядаємо можливість створення саморегульованої організації", - сказав президент "М.Видео" Олександр Тинкован.

За його словами, ринок електроніки і побутової техніки займає 70-80% всього інтернет-роздрібу в Росії, є одним з найпрозоріших і найконсолідованіших, тому саме він і буде локомотивом галузі на першому етапі.

Як відзначив Рум'янцев, в асоціації є плани із ведення переговорів з найбільшими пошукачами, зокрема, з "Яндексом", для збільшення ступеня об'єктивності представленої там інформації про інтернет-магазини. "Ненормально, що один гравець визначає ставлення до інтернет-торгівлі, нам не потрібні посередники, ми хочемо створити інше інформаційне поле", - сказав він.

На думку генерального директора "Ютінет" Михайла Уколова, можливо, що позначення представників асоціації, як членів об'єднання добросовісних інтернет-продавців, буде представлено на "Яндексі" у відповідному каталозі товарів і магазинів. Проте, не виключено, що "Яндекс" розробить і свою, окрему систему маркування інтернет-торговців, яким можна довіряти.

"Вірогідність - два з трьох, що нам вдасться домовитися, і це буде наш бренд", - сказав він, відзначивши, що в сегменті онлайн-рітейлу серед представників роздрібних продавців електроніки і побутової техніки тільки 10-15% прозорих компаній.

Представник компанії заявив, що до 2020 року оборот інтернет-рітейлу в РФ може досягти рівня в 80-100 мільярдів доларів, проти 320 мільярдів рублів за підсумками 2011 року.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції