<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

У Байк Ленда - новий сайт та інтернет-магазин

Автор: Микола КРИВОНОС, опубліковано: 22 червня 2012 року

Байк Ленд Сталося те, чого багато років чекали тисячі російських мотоциклістів: найбільша російська мережа мотосалонів "Байк Ленд" запустила Інтернет-магазин.

Поки що сам on-line магазин працює в тестовому режимі, відлагоджуються механізми внутрішньої логістики і доставки, але зовсім скоро проект буде запущений на повну потужність.

Змінився також і головний сайт компанії "Байк Ленд". Він став сучаснішим і зручнішим, а головне, орієнтований на простіший пошук інформації і здійснення покупки, ніж на звичайне інформування про власне існування.

"Байк Ленд" існує з 1999 року і по праву займає лідируюче становище на ринку мототехніки, екіпіровки і супутніх товарів. На сьогоднішній момент є найобширнішою торговою мережею в Росії, що включає 5 найбільших мотосалонів у Москві, 2 найбільший мотосалони в Санкт-Петербурзі, а так само у Ростові-на-Доні, Краснодарі, Казані, Воронежі і в Барнаулі. Найближчим часом відкривається салон і у м. Череповець.

"Байк Ленд" - офіційний дистриб'ютор KTM, Arctic Cat, Alpina Snowmobiles, Blata, Alpinestars, Shoei, Lazer, IXS, Michelin, GIVI, Yoshimura, Akrapovic і ін. Є офіційним дилером Suzuki, Kawasaki і скутерів Peugeot.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції