<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

У Москві з'явиться чесний інтернет-магазин будівельних матеріалів

Автор: Данило ЯНІВ, опубліковано: 22 червня 2012 року

Будівельні матеріали Московська компанія «Синергія-буд», яка спеціалізується на продажі будматеріалів, оголосила про відкриття свого оновленого інтернет-магазину.

Характерною особливістю нового інтернет-магазину стала строга відповідність всіх позицій каталога переліку товару, який є у наявності. Іншими словами, всі товари, представлені в каталозі, дійсно є на складі компанії, а ціни, вказані на сайті, є актуальними і не вимагають уточнень. Така чесна і прозора політика стосовно покупців вигідно відрізняє компанію «Синергія-буд» від багатьох інших постачальників будівельних і обробних матеріалів, що навмисно або через неувагу вводять в оману своїх замовників.

Поліпшення якості сервісу і розширення асортименту – ось основні завдання, які ставила перед собою компанія «Синергія-буд», виходячи на новий рівень розвитку бізнесу. Тепер вибір і покупка будівельних і обробних матеріалів стали зручнішими, а ціни на них – доступнішими. У магазині представлений величезний асортимент фірмових товарів для будівництва і ремонту, автентичність яких підтверджується відповідними сертифікатами, а якість – гарантією компанії «Синергія-буд».

ТОВ «Синергія-буд» веде діяльність у сфері продажу будівельних і обробних матеріалів з 2004 року. Раніше компанія здійснювала тільки оптові постачання і на цьому терені змогла завоювати багато постійних замовників серед будівельних організацій і магазинів не тільки в столиці і МО, але і в інших регіонах Росії. ТОВ «Синергія-буд» має власний автопарк, що дозволяє здійснювати доставку будматеріалів в будь-яких обсягах по всій Москві і МО.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції