<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

Покупці клікають на картинки

Автор: Ольга СОКИРІВСЬКА, опубліковано: 22 червня 2012 року

Інтернет-покупець Bizrate Insights – сайт націлений на допомогу онлайн-торговцям – опублікував дослідження згідно з яким кожен четвертий користувач соціального сервісу Pinterest придбав товар, клыкнувши на картинку в чиємусь блозі.

26% опитаних сказали, що придбали бажане, перейшовши з картинки на сайт продавця; ще 6% шукали в мережі вподобаний товар. А 27% не знайшли часу провести пошук, хоча із задоволенням купили б те, що побачили на зображенні, і ще 10% не зуміли знайти потрібний онлайн-магазин.

Ці дані говорять про високий потенціал соціальних мереж для інтернет-торгівлі. Зображення, забезпечене гіперпосиланням на сайт продавця, принесе майже удвічі більше продажів. Але річ у тому, що велику частину картинок в мережі розміщують не торговці, а самі користувачі, яким просто сподобався товар. Можливо, якщо мережеві комерсанти зможуть розробити якусь систему стимуляції розміщення "клікабельних" зображень своїми покупцями, це стане серйозним проривом у розповсюдженні товарів.

Корпорація Google вже розробляє новий сервіс Google shopping, націлений на спрощення зв'язків товар-покупатель-торговець. Нова функція буде інтегрована в результати пошуку у вигляді зображень товарів.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції