<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

У Пензенській області стартував інтернет-проект «Кормильцы»

Автор: Артур КОЛОБОВ, опубліковано: 22 червня 2012 року

Зображення з сайта cbcrab.com Пензенські аграрії можуть одержати масу необхідної для господарювання інформації, не відходячи від комп'ютера. Незабаром за допомогою глобальної мережі вони зможуть ще і реалізовувати продукцію. У регіоні стартував новий інтернет-проект з символічною назвою «Кормильцы».

Виноградник Володимира Мітюряєва за останні роки став одним з символів Башмаковського району. Починалося все непросто: методом проб і помилок. «Щось йде, щось не йде. Викидав на смітник. Це тисяча і одна ніч була, багато всього перепробував. Щепити не умів: доводилося все висмикувати, землю викидати», - розповів виноградар Володимир Мітюряєв.

Наскільки цінна в сільському господарстві інформація, Мітюряєв знає не з чуток. У його справі зведення часто одержати особливо непросто: північне виноградарство - ризикована галузь, і небагато людей в наших широтах наважуються ним займатися. Власним досвідом Володимир Мітюряєв поділитися не проти - з башмаковськими школярами або з відвідувачами сайту «Кормильцы».

Представлені тут і компанії агропромислового комплексу, причому весь контент розміщується безкоштовно, тобто підприємства одержують презентаційний майданчик, не витрачаючикоштів на її створення і оренду. Споживачі - можливість не купувати кота в мішку, а детально познайомитися з товаровиробником. «На цьому сайті збираються і вже зібрані багато інноваційних проектів в першу чергу з сільського господарства. Те, що у нас є в Пензенській області. Це сайт, який просуває сучасну, екологічну чисту продукцію регіону», - пояснив глава міста Пенза Іван Белозерцев.

Те, що серед пензенських сільгоспвиробників активних інтернет-користувачів поки що не так багато, творців сайту «Кормильцы» не бентежить. Адже за глобальною мережею - майбутнє, і той, хто швидше в ній освоїться, у результаті опиниться у виграші. «Ми готуємо для пензенських виробників що називається вихід у світ. ВТО не за горами, тому треба бути на рівні, я маю на увазі, на технічному рівні. Одна справа - провести продукцію, але цього мало в сьогоднішньому світі бізнесу», - заявив керівник проекту «Кормильцы» Михайло Белов.

У перспективі сайт стане інтернет-магазином, через який сільгоспвиробники зможуть реалізовувати свої товари.

Сайт Кормильцы.рф - джерело інформації для селян про програми підтримки, кредитні умови, заходи регіонального мінсельхоза. Звичайно, є офіційний портал відомства, але корисної інформації багато не буває. «Добре, коли з'являється такий проект, який доводить інформацію про те, що відбувається, як працювати, куди рухатися, яку допомогу можуть надати, в які двері стукатися. Добре, коли це з'являється у вільному доступі і у будь-який час. Корисна інформація постійно під рукою», - відзначив заступник міністра сільського господарства Пензенської області Єгор Чернишов.

Допомогти пензенським аграріям, годувальникам, вести свій бізнес і виводити його на принципово новий рівень, а споживачам - орієнтуватися на ринку якісних пензенських продуктів - таке завдання покликаний вирішити новий інтернет-проект.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції