<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

Роздрібна мережа Mamas&Papas запустила інтернет-магазин для жителів Росії

Автор: Артур КОЛОБОВ, опубліковано: 22 червня 2012 року

Дитячі товари Британська роздрібна мережа магазинів з продажу товарів для малюків і майбутніх мам Mamas&Papas, яка відкрила свій перший магазин в Росії 1 червня 2012 року, запустила інтернет-магазин. Зробити замовлення в інтернет-магазині Mamas&Papas може кожен житель Росії.

В асортименті інтернет-магазина mamasandpapas.ru представлено понад 3 500 найменувань: одяг для немовлят і майбутніх мам, коляски і стільчики, устаткування для купання, меблі і предмети інтер'єру, іграшки і подарунки. А також велика кількість найрізноманітніших повсякденних дрібниць. Асортимент і ціни інтернет-магазину на даному етапі повністю відповідають тому, що представлено в магазинах мережі Mamas&Papas у Москві і Краснодарі. У планах компанії розширення асортименту і надання ексклюзивних пропозицій для замовлення тільки через інтернет. Доповненням для покупця при покупці меблів у столиці стане можливість надання послуг із збірки. Доставка здійснюватиметься партнерами компанії – DPD і кур'єрською службою Технолог.

«Mamas&Papas — це мережа для малюків і їх батьків. А останні деколи дуже багато часу проводять на роботі або удома, і у них немає можливості відвідати наш магазин. Тому ми постаралися дати їм цю можливість, і тепер вони можуть придбати товар в інтернет-магазині, в якому представлені не тільки іграшки і одяг, але і великогабаритні товари, такі як коляски, меблі тощо. До того ж, відкриття інтернет-магазину дасть можливість познайомиться з цим брендом в будь-якій точці країни, навіть там, де поки що немає наших магазинів, - говорить Світлана Пекуровська, директор напряму інтернет-продажів IDEAS4RETAIL. – Упевнена, що наші клієнти оцінять продуманий інтерфейс сайта, зручність оформлення замовлення, оперативність доставки і, безумовно, товари під маркою Mamas&Papas».

Росія займає важливе місце в планах англійського бренду Mamas&Papas. Компанія ideas4retail, що розвиває мережу на території Росії, планує до кінця поточного року в Москві і містах-мільйонниках відкрити п'ять магазинів Mamas&Papas. А за перші три роки розширитися до 25 магазинів.

Британський бренд Mamas&Papas був створений у 1980 р. Сьогодні мережа налічує 60 фірмових магазинів на території Великобританії. У світі продукція компанії доступна в 300 власних і партнерських магазинах в Азії, Європі, США, Канаді, Австралії і країнах Перської затоки. Головний офіс компанії розташований в Йоркширі, в штаті компанії працює понад 1 700 чоловік. З 2010 по 2011 рік оборот компанії зріс з 125,9 мільйонів фунтів до 135,2 мільйонів. Щорічно Mamas & Papas інвестує понад 5 мільйонів фунтів у дослідження та інновації.

Роздрібний оператор IDEAS4RETAIL заснований у 2011 році і представляє в Росії бренди Imaginarium, Hamleys Mamas&Papas і CookHouse.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції