<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

Мобільні продажі зростуть

Автор: Ольга СОКИРІВСЬКА, опубліковано: 22 червня 2012 року

Торгова платформа Shopify Загальний обсяг продажів інтернет-магазинів з торгової платформи Shopify цього року може вирости з $275 млн. до більш ніж $500 млн.

На початок 2012 року компанія була налічувала приблизно 25 тис. інтернет-магазинів, зокрема 4 тис. європейських. "До нашої платформи щомісячно підключається близько тисячі нових онлайн-магазинів, тому ми більш ніж упевнені, що ще до кінця цього року відсвяткуємо підключення 35-тисячного магазину. 35 тис. рітейлерів, швидше за все, наторгують на суму більше півмільярда доларів", - коментує Марк Хейс (Mark Hayes), менеджер відділу маркетингу і PR компанії Shopify.

Недавно платформа Shopify залучила $22 млн. інвестицій. Так само компанія повідомила про покупку доменного імені mcommerce.com за $50 тис. Крім цього вона так само придбала Select Start Studios – компанію, яка тепер займається розробкою додатків Shopify для IOS і Android. "Побачивши значне збільшення мобільних транзакцій в Shopify, ми переконалися в тому, що майбутнє за мобільною комерцією", - пояснює засновник і генеральний директор Shopify Тобіас Лютке (Tobias Lutke). Сьогодні у Shopify вже є мобільний додаток Shopify Mobile, який дозволяє робити покупки на платформі і перевіряти стан замовлення. Ним користуються 35% роздрібних клієнтів.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції