<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

Smart Start одержав інвестиції від Softline Venture Partners

Автор: Данило ЯНІВ, опубліковано: 22.06.12

Пошук роботи 20 червня було оголошено про угоду інвестиційного фонду Softline Venture Partners і стартапа Smart Start - додаток в соціальних мережах з пошуку роботи для молодих фахівців.

Сума інвестицій і подробиці угоди не розкриваються, проте, як повідомили на прес-конференції, вона склала декілька сотень тисяч доларів.

На даний момент додаток інтегрований в соціальну мережу «ВКонтакте». Сьогодні так само відбувся запуск другої версії додатку, в якій відображений новий дизайн і можливості для користувачів. На сервісі будуть зібрані пропозиції стартових позицій, навчальних стажувань в Росії і закордоном, тимчасової роботи, професійних стажувань для молодих людей, будуть представлені і волонтерські позиції. Зараз у проекту вже понад 100 клієнтів, вакансії і стажування яких можна знайти в додатку.

Сервіс дає користувачу можливість використовувати для старту кар'єри дані свого профайла, що дозволяє полегшити зв'язок працедавцям і молодим фахівцям.

Угоду прокоментував Свинини Олександр, CEO Smart Start: «Команда Smart Start рада партнерству з високими професіоналами Softline Venture Partners! Співпраця з командою фонду — це велика підтримка для проекту в частині нових компетенцій і знань. Ми упевнені, що наша спільна робота над проектом допоможе нам реалізувати нашу мрію — створити зручний і ефективний сервіс для користувачів з побудови своєї кар'єри!»

Додаткові інвестиції в проект необхідні, перш за все, для просування на висококонкурентному ринку, а також на розробку і впровадження нових функцій для користувачів і клієнтів. У найближчій перспективі очікується реліз в інших соціальних мережах. У довгостроковій перспективі — нові ринки і розширення можливостей сервісу.

Олена Алексєєва — керівник Softline Venture Partners: «Для нашого фонду посівні інвестиції в Smart Start є першою оголошеною угодою у 2012 році. При виборі проектів ми орієнтуємося на потенціал зростання компанії у вибраній ніші, конкуренцію і команду стартапа. У випадку з Smart Start ми побачили перспективну бізнес-модель для вибраної ніші ринку, можливість масштабування сервісу на зарубіжні ринки і, звичайно, нас переконав досвід і склад команди, очолюваної Олександром Свініним».

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції