<
Біржа ФОРЕКС
» Торги на біржі Форекс
» Форекс: мистецтво «управління» фінансами
» Форекс – альтернатива для психологічно сильних людей
» ТeleTrade запровадив перші у світі безризикові можливості на Форекс
» Прогноз Форекс: які методи аналізу стану ринку може вибрати трейдер?
» Найпоширеніші помилки про ринок Форекс
» Кому Форекс приносить мільйони, а для кого це місце втрати всього капіталу?
» 83-річна пенсіонерка заробила мільйон на біржі Форекс
» Forex Trend представив індекс ПАММ для інвесторів
» Larson and Holz: торгувати на Форексі можна... на гроші брокера

Інтернет-магазин TimeCode.ru запустив мобільні додатки для iPhone/iPad і Android

Автор: Артур КОЛОБОВ, опубліковано: 22 червня 2012 10:00

Інтернет-магазин годинників Тепер купити справжній швейцарський годинник стало ще простіше: 15 червня Інтернет-магазин годинників TimeCode.ru запустив безкоштовні додатки для iPhone/iPad і Android, які надають користувачам доступ до обширного онлайн-каталога з 7000 моделей справжніх швейцарських та італійських годинників. Скачати додатки можна безкоштовно в Apple AppStore і Google Play. У російських рітейлерів, конкурентів TimeCode.ru, поки щонемає аналогічних продуктів.

Додатки для Android і iOs від TimeCode.ru повністю русифіковані, зручне меню робить процес вибору швейцарського годинника простим і захоплюючим. Додатки надаються на безкоштовній основі і мають весь необхідний функціонал - каталог товарів з пошуком, корзину, можливість оформити замовлення, сторінки з інформацією про магазин, адреси годинникових салонів та інші функції, необхідні для роботи Інтернет-магазину.

Додатки для смартфонів і планшетів дозволяють їх користувачам переглядати каталог товарів інтернет-магазину з набагато більшою зручністю, ніж це можна було зробити, просто зайшовши на мобільну версію сайту m.TimeCode.ru з браузера.

Ключові особливості додатків:

  • Можливість роботи з каталогом магазину навіть за відсутності інтернет-з'єднання. Основна різниця між мобільним сайтом m.TimeCode.ru і додатками полягає і в тому, що додатки можуть працювати в офлайн-режимі, а для роботи з мобільною версією сайту необхідне підключення до Інтернету.
  • Швидкість роботи додатка набагато вища, ніж будь-якого мобільного сайту - додатковий комфорт для покупців.
Микита Акименко, директор Інтернет-магазина TimeCode.ru:

«Зростання кількості користувачів мобільних пристроїв є одним з ключових трендів споживчого ринку. Головна ідея мобільної комерції полягає в тому, щоб бути там, де знаходиться наш покупець. Взаємодія з брендом не обмежена тільки настільним комп'ютером і вітриною офлайнового годинникого салону. Потрібно використовувати всі можливі канали.

Враховуючи любов до продукції Apple в Росії, ми упровадили технологічне рішення, що дозволяють одержати iOS версію каталога сайту, доступну клієнтам в Apple AppStore. На ринку мобільних пристроїв компанія Apple міцно займає позиції серед лідерів, а кількість проданих iPhone і iPad обчислюється десятками мільйонів. Як показує статистика продажів нашого мобільного сайту, користувачі iPhone/iPad витрачають на покупки в інтернет-магазині в середньому на 30% більше грошей, ніж користувачі стаціонарних комп'ютерів. Найдорожче замовлення з мобільного сайту було оформлене на годинник Versace вартістю порядку 10.000$. Користувачі продукції Apple будь-яку покупку розцінюють як шопінг - люблять подивитися на вітрини (нехай навіть і віртуальні), вибирати, прицінитися і тільки потім зробити покупку.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції