Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Історія веб-аналітики

16 січня 2013 р.

У Рунеті історія веб-аналітики пройшла через декілька коротких етапів. Ще 5 років тому необхідність установки на сайті системи статистики не була настільки очевидною, як зараз. Нам постійно попадалися сайти без статистики взагалі, що ускладнювало роботу по їх SEO-оптимізації і просуванню.

Потім статистика стала з'являтися у більшості сайтів, але збереглося неповне розуміння її функціонального призначення. Звідси чехарда в службах статистики: від примітивних журналів відвідуваності з мінімумом корисних даних до колекції декількох популярних служб статистики на одному сайті.

Зараз ми переживаємо новий етап, коли власники сайтів оцінили важливість таких могутніх інструментів як Google Analytics, але поки не навчилися працювати з ними. Звідси «ростуть ноги» порожніх звітів, приклад якого був приведений вище. Маючи в руках такий багатофункціональний інструмент, користувачі по-старому вивчають лише малу дещицю даних: об'єм трафіку, час і глибину проглядання сайту, джерела відвідуваності.

Культура веб-аналітики ще тільки формується в нашій країні. На допомогу власникам і адміністраторам сайтів повинні прийти професійні аналітики, які уміють працювати із службами статистики і які здатні вичленувати з хаосу даних, що збираються щодня, корисні на практиці відомості, за допомогою яких бізнес може підвищити ефективність своїх продаючих сайтів. Початок Аналіз відвідуваності сайту електронної торгівлі

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції