Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Яким повинен бути контент?

20 січня 2013 р.

Яким повинен бути контент? На момент аудиту всі матеріали сайту були просторовими статтями, немов йдеться про журнал.
Вони не були складені в продаючому форматі, а саме:

- Тут не були виділені ключові повідомлення (кольором, напівжирним зображенням або відступом)
- Статті не завершувалися спонуканням до дії (подзвоніть по телефону, напишіть, зайдіть на сторінку NN, заповніть заявку і т. д.)
- У статтях не було посилань на продаючі розділи сайту

Наприклад, ми бачимо на одній із сторінок довгий матеріал про упаковку з пластика. Починається вона такими словами:

Колись давно ніхто навіть подумати не міг про те, що зберігання, як і транспортування різних вантажів може стати набагато ефективніше, а логістичні структури, швидко почнуть тісну співпрацю з пластиковими контейнерами. Але, кардинальні зміни в загальній ситуації на нашому ринку пакувальної і транспортної тари привела до повільного, але майже вірного, витіснення картонних і дерев'яних ящиків пластиковою тарою.

Запитуємо, цей абзац для кого написаний ? Невже фахівці, чи цільова аудиторія компанії, котрі набирають в Яндексі запит "упаковка з пластика", не знають переваг даного матеріалу? Приведемо ще декілька уривків з інших статей по темі.

Час йде, і в нашому світі міняється абсолютно все, це стосується і такого, здавалося б, невимогливого ринкового сегменту, як перевезення вантажів.

Насправді, перевезення вантажів - один з найскладніших напрямів бізнесу, особливо у нас. Називати його невимогливим не варто.

В даний час все ускладнилося, і сьогодні Ви рідко знайдете продукцію місцевого виробництва в сусідньому магазині. Більшості товарів щоденного використання, доводиться долати значні відстані, перш ніж дійти до магазинної полиці. В порівнянні з радянським періодом довжина каналу і складність постачання змінилася просто фантастично, і, природно, значно змінилися значення і роль якісної упаковки, а саме палетів, ящиків і піддонів.

Знову незрозуміла цільова аудиторія цього пасажу. Інформація на рівні підручника для 8-го класу.

Аудиторія В2В компанії, яка набирає запит типу "упаковка з пластика", хоче бачити на сайті щось інше:

- Не пізнавальна розповідь для новачків, а ємкі описи переваг даного товару (ТТХ, бренди, ціни і т. д.).
- Не довгі матеріали, а коротке зведення ключових моментів, на які слід звернути увагу і заради яких слід вибрати саме цю фірму.
- Не статтю в журнальному форматі, яку треба читати, а матеріал, який можна швидко проглянути і швидко витягти поглядом основні посилання.
- Керівництво до дії: що робити далі - посилати заявку, дзвонити, дізнатися більше, перейти на сторінку з конкретним продуктом.

За таким принципом повинен бути складений весь контент сайту, включаючи навіть статті і відповіді на питання. Скрізь можуть і повинні бути релевантні посилання, а також спонукачі до дії в кінці кожного матеріалу.

Приклад: на одній із сторінок була розміщена стаття про пінопласт у форматі лікнепу. Очевидно, що вона була створена автором, який не ставив перед собою завдання написати продаючу статтю. Стаття починається з банальностей ("з часів давнього Єгипту люди утепляли свої житла"), які мало кому цікаві. Історичному екскурсу відданий найважливіший перший абзац, в якому повинні розташовуватися сама суть матеріалу, а не загальні слова. Те, заради чого варто прочитати його до кінця. Звичайно із загальних слів і історичних ремарок статті починають непрофесійні автори.

Окрім цього, в статті не було (але повинні бути):

- Посилань на продаючі розділи сайту, присвячені пінопласту. Це корисно як для управління трафіком, так і для SEO-оптимізації сайту (внутрішні посилання)
- Інформації не тільки про пінопласт в цілому, але також про товари саме цієї компанії, їх перевагах, характеристиках. Тут були б доречні приклади конкретних моделей, марок, сфер їх застосування, кейси успішних впроваджень. Тобто все, що зробило б статтю унікальною, створеною спеціально для цієї фірми, що продає саме її. А в даному варіанті цей поверхневий матеріал міг бути опублікований на якому завгодно сайті, зокрема сайті конкурента.
- Спонукання до дії. Немов в бібліотеці, відвідувачу пропонується щось прочитати і робити з одержаною інформацією що йому завгодно. Проте сайт місце для ухвалення рішень, а не хата-читальня. В кінці матеріалу обов'язково потрібні направляючі посилання на інші розділи сайту по темі. Продовження Верстка матеріалів

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції