Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Юзабіліті

22 січня 2013 р.

Юзабіліті Дуже модне, але для багатьох все ще загадкове слово. Його можна перевести як "застосовність", "відповідність призначенню/поставленому завданню". Красивий, модний сайт, який не продає, не "юзабілен", тобто не відповідає поставленому перед ним завданню.

Юзабилити-аналіз - невід'ємна складова маркетингового аудиту. Це сама суть аналізу: наскільки зручно користуватися сайтом, чи все інтуїтивно зрозуміло або вимагає додаткових зусиль, чи можна користуватися сайтом швидко або він віднімає час, чи всі елементи на своєму місці і працюють на повну потужність? Як ви розумієте, за 1-2 дні на ці питання відповісти неможливо.

Багато клієнтів питають: "Чи можна провести юзабіліті-аналіз без повноцінного аудиту?" Як ви розумієте, питання ставиться з метою заощадити на послузі. На жаль, це неможливо. Принаймні, професіонал за роботу не візьметься. Юзабіліті-аналіз можна провести, вивчаючи всі показники сайту: відвідуваність, навігацію, контент, дизайн, форми. Інакше на підставі чого аудитор повинен робити висновки про "юзабільність" сайту? Хіба тільки на підставі власний смаків і переваг, що, погодьтеся, не по-науковому. Суб'єктивність тут не потрібна, тому що аудитор повинен дивитися на сайт очима ЦА. Без аналізу статистики обійтися неможливо.

Ще раз повторимо, що юзабіліті-аналіз - сама суть аудиту, і вичленувати його як окрему послугу можуть тільки люди, котрі мало що розуміють в питанні. Продовження Аудит контенту

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції