Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

До Пензи приїде порнозірка Катя Самбука

2 квітня 2013 р.

Катя Самбука 6 квітня Пензу відвідає популярна порноспівачка Катя Самбука. Ця нова російська співачка, модель і порноактриса в основному відома за рахунок своїх скандальних роликів з елементами порно і еротичного шоу.

Катя Самбука, справжнє ім'я Катерина Михайлова, народилася 27 серпня 1991 року в Петербурзі в сім'ї колишньої гімнастки і будівельного робочого. Вчилася в міській польській школі № 216, потім один курс в Кулінарному Технікумі на кухаря, звідки її вигнали через скандальну передачу про порно на одному з телеканалів.

У 15 років за образом Самбуки в Лондоні зробили іграшку для дітей. Раніше прототипами цієї лінії ляльок були Ніколь Кідман, Джесіка Альба і Авріл Лавін.

У 16 років Муніципальна Рада Санкт-Петербурга дозволила їй вийти заміж до настання шлюбного віку, оскільки вона народила дочку від Боба Джека, відомого режисера фільмів для дорослих. Дитину назвали на честь готелю, де майбутній чоловік Каті став чоловіком. Сама Катя не любить афішувати ім'я дочки, пояснюючи це тим, що боїться вроків.

Катя Самбука - дівчина року чилійського випуску Playboy і володарка порно-«Оскара» у португальському Порто за кращий епізод анального сексу, як повідомляється на її офіційному сайті.

У 18 років Катя потрапила в книгу сексуальних рекордів.

Музичний кліп Каі Самбуки одержав чотири нагороди - як «Лідер переглядів», «Лідер обговорень», «найпопулярніше відео в розділі Люди і Блоги» і «Перший в топ вибраного». За два тижні ротації він був видалений з відеохостингу.

Катя Самбука стала однією з найпопулярніших зірок соціальної мережі «ВКонтакте», де має декілька сотень фан-клубів і користувацьких груп.

«Мені не потрібні мільйонні бюджети кіностудій, - пише Самбука на своєму офіційному сайті. - Я просто беру і викладаю свій кліп, а люди самі вибирають те, що їм цікаво. Інша справа, що деякі моменти моєї творчості не для школярів. Таке потрібно дивитися в обмеженому доступі і лише за гроші».

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції