Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

90% компаній готові використовувати брехню в благих цілях

13 січня 2013 р.

90% компаній готові використовувати брехню в благих цілях За підсумками опитування клієнтів виділено 3 найбільш затребуваних інструменти PR і SMM (маркетингу в соціальних медіа). Всі вони так чи інакше пов'язані з розповсюдженням позитивних відгуків про компанію.

На першому місці опинилося розміщення позитивних відгуків про компанію і її продукти/послуги. Майже 70% опитаних визнали, що або самі розміщують відгуки від імені «реальних» клієнтів, або користуються послугами сторонніх підрядчиків чи ж знаходяться в пошуку відповідних фахівців.

Найчастіше відгуки розміщуються на спеціалізованих сайтах відгуків.

Інтернет-магазини найпривабливішим сайтом відгуків назвали Яндекс.Маркет. Проте більшість опитаних власників інтернет-магазинів (85%) визнали, що не можуть самостійно публікувати там позитивні відгуки через дуже жорстку політику Яндекса відносно помилкових коментарів. Етична сторона питання, а саме проблема спам-коментарів, хвилює меншість: лише близько 10% респондентів заявили, що не стануть розміщувати в інтернеті помилкові відгуки.

Друге місце займає просування у форумах. Більшість компаній (64%) розуміють роботу з форумами, як розміщення тих же відгуків і прямої реклами у вітках дискусій. Проте форуми визнані менш зручним каналом для розміщення відгуків через те, що модератори більшості майданчиків видаляють такі повідомлення. Приблизно половина респондентів визнає важливість глибшої роботи з учасниками форумів, але не знаходить для неї ресурсів всередині компанії.

На третьому місці (38%) опинилася робота із соціальними мережами В контакті, Однокласники і Facebook. Як показує опитування, інтерес до соціальних мереж – це швидше дань моді, ніж усвідомлене розуміння, для чого вони потрібні і як з ними працювати. Багато хто вважає соціальні мережі ще одним каналом для розповсюдження новин і відгуків.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції