Електронна Комерція - це будь-яка форма процесу бізнесу, в якому взаємодія між суб'єктами відбувається електронним способом (з використанням Інтернет-технологій)....
По темі
» З чого почати створення системи Електронної Комерції
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Компанії втрачають клієнтів через невірні електронні адреси

06.02.2013 13:47

Компанії втрачають клієнтів через невірні електронні адреси 29% компаній рахують неправильні дані причиною втрати клієнтів в e-mail-маркетингу, з'ясувала компанія прямого маркетингу Experian QAS, повідомляє towave.ru

Читайте також: https://lehome.ru/katalog/shkafyvitriny/?f_product_material_leather=on

94% респондентів, що брали участь в опитуванні, заявили, що не довіряють інформації, яку надають їх клієнти. В середньому близько 17% даних виявляються помилковими, стверджують онлайн-продавці.

Як правило, неточності пов'язані з вказівкою невживаних доменних імен і помилками при введенні адреси. Найбільшою проблемою при цьому стають повторні розсилки за неправильною адресою.

Велика частина компаній (91%) вважає, що мінімум частина маркетингового бюджету була витрачена даремно саме через помилкові дані.

Хоча 98% респондентів вказали на наявність систем для перевірки правильності даних, 23% дотепер використовують тільки ручні методи перевірки. 19% опитаних, навпаки, віддають перевагу виключно автоматизованому SaaS-інструментарію. Інші комбінують обидва способи.

Загальним висновком з дослідження є необхідність побудови компаніями репозиторіїв, в яких зберігалися б дані про клієнта, історія його покупок і характеристика купівельної поведінки в цілому. Проте, хоча багато компаній визнають правильність цього кроку, лише деякі фактично готові його зробити.

На головну


Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції