Mail.Ru Group виходить на ринок райдшерингу з сервісом BeepCar

Новації

Mail.Ru Group виходить на ринок райдшерингу з сервісом для пошуку попутників в автомобільних поїздках — BeepCar. Як розповіли в Mail.Ru Group, сервіс створений, щоб допомогти людям економити в дорозі. Подорожуючи разом, попутники ділять витрати на бензин, в результаті поїздка обходиться дешевше і водієві, і пасажирам.

BeepCar орієнтований на поїздки за місто і між містами. За задумом творців, для пасажирів BeepCar стане хорошою альтернативою поїздів (як приміського, так і далекого прямування), а також міжміських автобусів. А водіям дасть можливість заощадити на паливі і знайти приємну компанію в дорогу.

«За результатами досліджень, проведених командою Mail.Ru Group, більшість росіян вважають автомобіль самим комфортним видом транспорту. Завдяки BeepCar він стає ще і економічним засобом пересування», — відзначили в компанії.

Крім того, новий сервіс вирішить проблему поганий пов’язаності населених пунктів у Росії — адже попутника можна буде знайти навіть на маршрут, який за допомогою громадського транспорту неможливо здійснити без двох-трьох пересадок. І, нарешті, BeepCar допоможе тим, хто часто вирушає в поїздку незаплановано — коли квитки на інші види транспорту або вже закінчилися, або залишилися тільки дорогі варіанти.

Додатки BeepCar доступні в App Store і Google Play, також у сервісу є веб-версія. Водій може розмістити інформацію про плановану поїздку і встановити бажану ціну, а пасажир — знайти підходящий варіант по маршруту і дату. Щоб підвищити рівень довіри між потенційними попутниками, передбачена система рейтингів: після завершення поїздки водій і пасажир можуть виставити один одному оцінки і залишити відгуки, які будуть видні всім користувачам.

При створенні поїздки сервіс рекомендує водієві ціну, яку можна встановити за цей маршрут. Вона розраховується виходячи з передбачуваного кілометражу і затребуваності напрямку. Водій може виставити ціну нижче рекомендованої і навіть знизити її до нуля — наприклад, якщо йому просто потрібна компанія в дорогу. Ціна також може перевищувати рекомендовану, але в межах встановленого сервісом межі.

BeepCar піклується про безпеку пасажирів, тому під час поїздки «Альфастрахування» забезпечує кожному з них страхування життя і здоров’я. Для зручності користувачів процес автоматизований: всі потрібні дані автоматично завантажуються з профілю користувача BeepCar. Перед поїздкою пасажир отримує на email діючий страховий сертифікат від «Альфастрахування».

«Sharing economy — модель спільного використання ресурсів. Ми бачимо, як у всьому світі обсяг ринку подібних сервісів зростає. В Росії для розвитку sharing economy є величезний потенціал. Враховуючи розмір нашої країни і стан транспортної системи, райдшеринг — мабуть, самий потрібний і важливий сегмент в рамках цієї економічної моделі. Обсяг ринку міжміських пасажирських перевезень наземним транспортом становить близько 300 мільярдів рублів на рік, і ми вважаємо, що у BeepCar є всі шанси наїсти хороший шматок від цього пирога», — заявила Ганна Артамонова, віце-президент Mail.Ru Group, керівник бізнес-підрозділу «Пошта і портал».

Новації
Apple відклала iPhone 12

Apple відкладе випуск наступного покоління смартфонів. Таке рішення може бути прийнято в зв’язку з пандемією коронавірусу, яка впливає на поставки комплектуючих, повідомляють джерела видання Nikkei.

Новації
Google Earth показав знімки таємної авіабази США

В інтернеті з’явилися фотографії об’єктів «Зони 6» (Area 6), яка знаходиться в пустелі в штаті Невада недалеко від відомої «Зони 51». Знімки авіабази опублікував сервіс Google Earth, повідомляє The Daily Mail.

Комерція
Постановка и достижение целей

Кажется, что мы знаем, чего мы хотим и к чему стремимся. Но, огромное количество людей не в состоянии не только определиться со своими целями, но и четко не знают, чего хотят на самом деле.