NEC запускає в Європі платформу Solutions Zone

Новації

Компанія NEC Display Solutions представила NEC Solutions Zone — безкоштовний інформаційний і мережевий веб-інструмент для кінцевих користувачів, дистриб’юторів, еко-партнерів і реселерів. Ця платформа призначена як для партнерів, бізнес яких охоплює кілька європейських країн, так і для локальних партнерів і постачальників, повідомили CNews в NEC Display Solutions. Дозволяючи всебічно проаналізувати і отримати уявлення про широкому спектрі варіантів і сценаріїв інсталяції, вона дозволяє користувачам більше дізнатися про додаткові послуги, що надаються партнерської екосистемою NEC.

Платформа NEC Solutions Zone розрахована на підтримку різних вертикальних ринків — від авіаційної промисловості, транспорту, кінематографічної галузі, корпоративних офісів та медіа в громадських місцях (Digital out-of-Home, DooH) до освіти, охорони здоров’я, роздрібної торгівлі та багатьох інших. Це дає постачальникам периферії можливість продемонструвати свої продукти, рішення і послуги, надаючи кінцевим користувачам та замовникам можливість вибору з широкого спектру пропозицій.

Якщо говорити про застосування дисплеїв, то у замовників на різних вертикальних ринках нерідко виникають свої специфічні вимоги, що виходять за рамки власне обладнання та технології відображення. Для більшості застосувань потрібні численні додаткові продукти, такі як медіаплеєри, прикладне програмне забезпечення, колонки, стенди, монтажні пристосування, власники і кріплення для моніторів і проекторів в місцях їх передбачуваного використання. Завдяки NEC Solutions Zone користувачі платформи можуть обирати рішення з числа перевірених комбінацій додаткових продуктів для дисплейних технологій NEC і будувати свої власні рішення.

«Фахівці NEC працюють у постійному контакті з кінцевими користувачами, системними інтеграторами, незалежними виробниками периферійного обладнання та сервіс-партнерами для створення масштабованих і готових до майбутніх додатків дисплейних рішень. Прислухаючись до їх побажань, ми створили платформу, яка розширює можливості вибору рішень, сумісних з дисплейними технологіями NEC, на різних вертикальних ринках, — розповів Андреас Брюкнер (Andreas Brueckner), менеджер NEC Display Solutions Europe з розвитку бізнесу в галузях виробництва та продажу продуктів харчування, напоїв і роздрібної торгівлі. — Платформа NEC Solutions Zone стала результатом даних контактів та 15-річного досвіду роботи в області аудіо/відеоінсталяцій. Вона дозволить розширити в різних вертикальних сегментах вибір рішень, що працюють з нашими дисплеями. Це дає замовникам можливість створювати комплексні рішення під свої вимоги до візуального відображення інформації».

Платформа допоможе генерувати потенційних клієнтів для продажу дисплеїв NEC, а також формувати пропозиції учасників програми Solutions Zone, зазначили в NEC Display Solutions. Серед інших її можливостей: диференціація серед конкурентів за рахунок підтримки і спрощення складних процесів продажу рішень; створення платформи для крос-просування, яку можна зробити доступною для більшої аудиторії; безпосередня підтримка партнерів в освоєнні ними нових напрямів бізнесу. NEC Solutions Zone допоможе партнерам встановлювати контакти і спілкуватися з новими B2B-клієнтами.

Новації
Apple відклала iPhone 12

Apple відкладе випуск наступного покоління смартфонів. Таке рішення може бути прийнято в зв’язку з пандемією коронавірусу, яка впливає на поставки комплектуючих, повідомляють джерела видання Nikkei.

Новації
Google Earth показав знімки таємної авіабази США

В інтернеті з’явилися фотографії об’єктів «Зони 6» (Area 6), яка знаходиться в пустелі в штаті Невада недалеко від відомої «Зони 51». Знімки авіабази опублікував сервіс Google Earth, повідомляє The Daily Mail.

Комерція
Постановка и достижение целей

Кажется, что мы знаем, чего мы хотим и к чему стремимся. Но, огромное количество людей не в состоянии не только определиться со своими целями, но и четко не знают, чего хотят на самом деле.