Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
По темі
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Marks end Spencer запускає онлайн-аутлет

2012-02-27 08:27:00

Marks end Spencer Британський рітейлер вступив в конкурентну боротьбу на віртуальній території. Вперше компанія вивела свій формат дисконту в Інтернет, хоча фірмові аутлети з'явилися на батьківщині бренду ще у 2000 році. В онлайн-розпродажах братимуть участь залишки попередніх колекцій з постійною знижкою до 40%.

Онлайн-аутлет M end S запущений на платформі Amazon. Покупцям необхідно буде завести свій аккаунт на Amazon, щоб отримати доступ до покупок у віртуальному дисконті.

"Ми прагнемо відповідати зростанню інтересу наших покупців до онлайн-торгівлі за допомогою розширення каналів продажів для нашого популярного формату аутлет", - прокоментував пресі глава M end S Outlet Річард Фокс.

Marks end Spencer – найбільший рітейлер одягу у Великобританії з обсягом продажів 7,8 млрд фунтів стерлінгів, що становить 9,9% ринку одягу і взуття. Компанія спеціалізується на продажі жіночого і чоловічого одягу, одягу для дітей, нижньої білизни, косметичних товарів і товарів для дому. Компанія Marks end Spencer була заснована в 1884 році у Великобританії Майклом Марксом і Томасом Спенсером і в даний час працює більш, ніж у 40 країнах світу. Marks end Spencer включає понад 900 магазинів.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції