Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
По темі
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Ozon.ru може запустити проект у сфері торгівлі продуктами харчування

5 березня 2012

Продукти Один з найбільших онлайн-рітейлерів Ozon.ru розглядає можливість запуску проекту у сфері торгівлі продуктами харчування.

«Розглядаємо можливість реалізації різних нових проектів, зокрема у сфері торгівлі продуктами харчування», — сказав керівник комерційних проектів Ozon.ru Андрій Чечін.

Тестування цього проекту усередині компанії, тобто в рамках колективу, Ozon.ru може почати цього року. Проте виводити проект на ринок онлайн-рітейлер буде в тому випадку, якщо його влаштують результати тестування.
Як уточнили в компанії, про конкретні терміни запуску продуктового проекту говорити поки що передчасно. Чечін відзначив, що окремий напрям, який займається реалізацією свіжих продуктів, є у світового лідера онлайн-торгівлі Amazon.com. Разом з тим, він не уточнив особливостей проекту, який може реалізувати Ozon.ru. «Але той же самий «Качконіс» (російський інтернет-магазин, що спеціалізується на торгівлі продуктами харчування) нам не має сенсу повторювати», — відзначив Чечин.

Якщо компанія ухвалить рішення про реалізацію проекту, то вона має намір зробити його федерального масштабу, тобто, запустити не тільки в столиці, але і в інших містах.

Андрій Чечін також повідомив, що Ozon.ru розглядає можливість не тільки запуску своїх проектів, але і не виключає покупок.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції