Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
По темі
» X5 Retail Group використовує свою роздрібну мережу для видачі замовлень свого інтернет-магазину Е5
» Екс-власники NetByNet вклалися в онлайн-кредитування
» Інтернет-торгівля: із столиць - в регіони
» Корпорація Adobe оголосила про випуск платформи електронної торгівлі для рішення Web Experience Management
» Витрати на електронну комерцію в США зросли на 17%
» Бельгійські шоколадні бутіки успішно освоїли інтернет-торгівлю
» МойСклад і Ecwid провели інтеграцію сервісів
» Онлайн-шопінг в Китаї розвивається швидкими темпами
» Прибуток Alibaba.com впав на 25%
» Ozon.ru може запустити проект у сфері торгівлі продуктами харчування
» Marks end Spencer запускає онлайн-аутлет
» Ozon почав видавати замовлення в "Євромережі"

Продавці одягу мас-маркет-сегменту відкривають інтернет-магазини, щоб збільшити аудиторію

06.03.2012 07:27

Інтернет-магазин одягу Продавці одягу мас-маркет-сегменту відкривають інтернет-магазини, щоб збільшити аудиторію Продавці одягу мас-маркет–сегменту відкривають інтернет–магазини, щоб розширити свою аудиторію за рахунок молоді і мешканок невеликих міст.

Зокрема, торгова марка онлайн–торгівлі Concept Сlub готує до запуску проект OGGI. У 2012–2013 рр. варто чекати виходу на ринок електронної торгівлі монобрендових вітчизняних гравців.

Ринок інтернет–торговлі росте, за різними даними, на 50–70% щорічно. За даними Esper–group, на онлайн–торгівлю припадає 8% ринку, а ще у 2008 р. частка була лише 3,4%. Concept Club діє в рамках світового тренду, говорить директор з комунікацій ТОВ «Інфініті Груп» (ТМ Concept Club) В’ячеслав Добрін. За його словами, торгівля розрахована як на постійних клієнтів, так і на жителів міст, в яких поки що немає магазинів Concept Сlub.

Для мереж мас-маркет онлайн–торгівля — це спосіб проникнути в маленькі міста, де відкриття власного монобрендового магазину нерентабельне, пояснює Дарина Ядерна, директор департаменту аналітики Esper–group. По цьому шляху йдуть не тільки невеликі мережі, але і ветерани одягового ринку. Наприклад, петербурзька мережа Sela, у якої 528 магазинів, відкрила інтернет–магазин однією з перших ще у 2008 р. Молодіжні марки на зразок Kira Plastinina освоюють мережу, оскільки саме в Інтернеті «пасуться» більшість потенційних покупців.

Інвестиції в проект інтернет–магазину одягу складаються з витрат на створення і поповнення фотокаталога, створення сайта і організацію доставки. За оцінками експертів, вартість проекту варіюється від десятків до сотень тисяч доларів. «найбільша стаття витрат — витрати на логістику (відправка і повернення товарів), саме від її термінів і вартості залежить успішність проекту», — коментує Дарина Ядерна.

Створення сайта без урахування витрат на фотокаталог обійдеться компанії в суму до 200 тис. рублів, залежно від платформи. «Є приклади успішних інтернет–магазинів, створених за 30–40 тис. рублів на базі шаблону, але професійний дизайн коштує 100–200 тис. рублів», — говорить Костянтин Васильєв, фахівець технічної підтримки InSales.

Складний момент для Росії — організація оплати, оскільки споживачі поки що не довіряють онлайн–платежам. Це приводить до абсурдної ситуації, коли покупець вибирає річ на сайті і йде за нею в магазин, констатує Дарина Ядерна.

Власний інтернет–магазин — це питання часу для компанії, яка продає одяг. «Майже всі мережі услід за сайтами запроваджують онлайн–торгівлю», — відзначає В’ячеслав Добрін. У 2012–2013 рр. варто чекати виходу на ринок монобрендових вітчизняних гравців, погоджується Дарина Ядерна.

Свій інтернет–магазин готує до запуску мережа OGGI, говорять учасники ринку. На сайті компанії вже представлений докладний каталог, немає тільки замовлення через сайт. Питання запуску інтернет–магазинів для брендів компанії «Мелон фешн груп» залишається відкритим, воно вимагає серйозного опрацьовування, говорить Ірина Староверова PR–менеджер компанії «Мелон фешн груп» (befree, ZARINA, Love republik co&beauty, Springfield women’secret). Але і вона не виключає появи такого сервісу в майбутньому.

За матеріалами сайта http://esintatli.com - Здоров'я, краса, мода

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції