Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
Попередні новини
» X5 Retail Group використовує свою роздрібну мережу для видачі замовлень свого інтернет-магазину Е5
» Екс-власники NetByNet вклалися в онлайн-кредитування
» Інтернет-торгівля: із столиць - в регіони
» Корпорація Adobe оголосила про випуск платформи електронної торгівлі для рішення Web Experience Management
» Витрати на електронну комерцію в США зросли на 17%
» Бельгійські шоколадні бутіки успішно освоїли інтернет-торгівлю
» МойСклад і Ecwid провели інтеграцію сервісів
» Онлайн-шопінг в Китаї розвивається швидкими темпами
» Прибуток Alibaba.com впав на 25%
» Ozon.ru може запустити проект у сфері торгівлі продуктами харчування
» Marks end Spencer запускає онлайн-аутлет
» Ozon почав видавати замовлення в "Євромережі"

Інтернет-покупки лідирують у рейтингу скарг споживачів

14 березня 2012 р.

Інтернет-покупки 14 березня відомий в Китаї Центр з вивчення електронної торгівлі оприлюднивв «Доповідь з моніторингу досвіду і скарг користувачів системи електронної комерції в Китаї», в якому зазначається, що у 2011 році найбільше скарг пов'язано з онлайн-покупками.

Напередодні щорічного Всесвітнього дня захисту прав споживачів 15-го березня Центральне телебачення Китаю опублікувало «Рейтинг скарг споживачів», згідно з яким найбільше скарг пов'язані з галузями інтернет-покупок, швидкої доставки і автоіндустрією.

Разом з тим, Центр з вивчення електронної торгівлі Китаю 8 березня опублікував доповідь щодо моніторингу даних електронної комерції 2011 року. За цим документом, минулого року загальний обсяг роздрібної торгівлі в інтернеті побив рекордну позначку у 800 млрд. юанів, досягнувши 801 млрд. 900 млн., що на 56% вище в порівнянні з показником 2010 року. За станом на грудень 2011 року, 203 млн. інтернет-користувачів зробили покупки в мережі, ця кількість зросла на 28.5% в порівнянні з тим же періодом 2010 року. Передбачається, що кількість користувачів, які здійснюють онлайн-покупки, ростиме.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції