Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
Попередні новини
» X5 Retail Group використовує свою роздрібну мережу для видачі замовлень свого інтернет-магазину Е5
» Екс-власники NetByNet вклалися в онлайн-кредитування
» Інтернет-торгівля: із столиць - в регіони
» Корпорація Adobe оголосила про випуск платформи електронної торгівлі для рішення Web Experience Management
» Витрати на електронну комерцію в США зросли на 17%
» Бельгійські шоколадні бутіки успішно освоїли інтернет-торгівлю
» МойСклад і Ecwid провели інтеграцію сервісів
» Онлайн-шопінг в Китаї розвивається швидкими темпами
» Прибуток Alibaba.com впав на 25%
» Ozon.ru може запустити проект у сфері торгівлі продуктами харчування
» Marks end Spencer запускає онлайн-аутлет
» Ozon почав видавати замовлення в "Євромережі"

eBay: Тепер електромобіль купити простіше

24.04.12 12:31

eBay Motors Не дивлячись на те, що продажі електромобілів і гібридів не такі великі, як хотілося б захисникам природи, цей сектор авторинку розвивається, і все більше споживачів замислюються про покупку зеленого автомобіля. Реагуючи на попит, найбільший оператор онлайн-торгівлі eBay вирішив полегшити пошук екологічно чистого транспорту своїм клієнтам.

Щоб стимулювати продажі гібридних і електричних транспортних засобів, а також автомобілів, що працюють на біопаливі, газі і дизельному паливі, 19 квітня 2012 року eBay Motors офіційно запустив свій новий проект Green Driving – Зелене водіння.

Green Driving – це окремий торговий майданчик, відвідувачам якого не потрібно витрачати багато часу для пошуку зеленого авто. Щоб представити на ньому для продажу дружній навколишньому середовищу автомобіль не треба робити якихось особливих кроків. Тут продається той же самий транспорт, що можна зустріти на інших сторінках eBay. Електромобілі, гібриди та інші зелені авто були присутні у продажу і раніше.

Проте якщо в звичайному випадку щоб знайти серед всієї маси пропозицій саме зелені автомобілі і електромобілі доведеться потрудитися, що не зовсім зручно і навіть вимагає певних навиків, то програмне забезпечення Green Driving полегшує пошук. Використовуючи меню, що розкриваються, і опції вибору по клацанню миші, покупець може швидко знайти транспортний засіб, що цікавить його, будь то мотоцикл, вантажівка чи легковий автомобіль.

Ідею подала група стійкого розвитку eBay під керівництвом Ені Лескрот (Annie Lescroart). Серед інших ідей групи – пропаганда утилізації старих мобільних телефонів і повторного використання пакувальних коробок. Проте на відміну від цих акцій, Green Driving не просто добродійний проект, він покликаний поліпшити імідж eBay і привабити більше покупців. Цілі бізнесу і екологів в даному випадку співпадають.

«Ми бачимо прекрасну і значиму ринкову можливість. Типові покупці eBay Motors – зосереджені люди, або, щонайменше, ті, хто знає який бренд або модель вони шукають», - вважає пані Лескрот.

Новий сайт корисний екологічно налаштованим покупцям, що свідомо вибирають транспортний засіб, який завдає мінімального збитку навколишньому середовищу. За допомогою графіки, анімації та інших звичних web-засобів на майданчику можна розібратися в принципах дії і відмінностях різних силових агрегатів, порівняти переваги різних видів палива.

Пошук покупки ведеться серед масиву даних про товари eBay з використанням інтерактивних ікон за типом палива, типом кузова, і групами споживчих властивостей: автомобіль для сім'ї, ефективність, розкіш, пригоди. Як відзначила пані Лескорт: «Ми робимо все, щоб переконати людину зробити покупку».

Наразі в пошук не включена опція паливної економічності транспортних засобів, особливо важлива для продавців нових авто. Проте Ені Лескрот запевняє, що програмісти eBay вже працюють над цим, і її поява не за горами.

Те, що сайт Green Driving позиціонується як зелений, не означає, що тут можна буде купити виключно Leafs Nissan або Toyota Prius. У окремому вікні на головній сторінці демонструються найцікавіші і привабливіші пропозиції звичайних автомобілів.

Джерело: Land Авто

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції