По темі
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

МойСклад і Ecwid провели інтеграцію сервісів

02.05.2012 13:12

МойСклад МойСклад і безкоштовна платформа для швидкого створення інтернет-магазинів Ecwid провели інтеграцію сервісів, завдяки якій користувачі обох програм отримають нові можливості, що полегшують і спрощують управління онлайн-торгівлею.

Тепер замовлення, що розміщуються в магазині на платформі Ecwid, автоматично переносяться в МойСклад для подальшої обробки. Це дозволяє власнику магазину автоматизувати облік обороту товарів, уникаючи зайвої роботи і економлячи час. З інтеграцією двох сервісів інтернет-магазин отримує можливість підвищити якість обслуговування клієнтів, не допускаючи накладок при прийомі і виконанні замовлень. Співробітник магазину, оброблювальний замовлення за допомогою сервісу МойСклад працюватиме з складом в режимі реального часу: він зможе бачити актуальні дані стосовно залишків товарів і резервувати товари під конкретні замовлення.

«Власник будь-якого інтернет-магазину знає, наскільки важливо чітко і швидко обслуговувати покупців. Якщо магазин випадково приймає замовлення на відсутній на складі товар, це викликає масу негативних емоцій у покупця. Такі накладки можуть відлякати клієнтів. Чіткий облік товару і володіння актуальною інформацією стосовно складу - складові успіху інтернет-магазину, - коментує генеральний директор сервісу МойСклад Аскар Рахімбердиєв. - Інтеграція МоєгоСклада і платформи Ecwid розширила функції кожного з сервісів. Переваги одержують як інтернет-магазини — клієнти МоєгоСклада, яких дуже багато, так і користувачі Ecwid, які відкриють для себе зручний інструмент для автоматизації торгівлі».

«Коли у інтернет-магазину зростає кількість замовлень, то обробка їх вручну займає багато часу, який можна витратити на просування магазину. Тому їх автоматизація з використанням спеціального сервісу управління торгівлею, такого як МойСклад, це чудова можливість збільшити продажи наших клієнтів», - відзначає Євгенію Казначеєв, євангеліст Ecwid.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції