Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
По темі
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Бельгійські шоколадні бутіки успішно освоїли інтернет-торгівлю

7 травня, 2012 - 11:12

Бельгійський шоколад Для інтернет-рітейлерів залишається все менше непереборних перешкод, адже винахідливість їх власників не знає меж.

Тепер, коли навіть найвишуканіші і делікатніші товари можна придбати онлайн, електронні магазини стають все більш серйозними конкурентами фізичним торговим точкам.

Хороший приклад тому — бельгійські електронні шоколадні бутіки, наприклад, інтернет-магазин майстра-шоколатьє П'єра Марколіні.

П'єр говорить, що спочатку побоювався продавати свої їстівні творіння онлайн, оскільки вважав, що зберегти якість продуктів протягом терміну доставки украй важко.

Проте бажання збільшити продажі за рахунок інтернет-торгівлі переважило страх і привело до інноваційних розробок.

«Ідея продавати мої творіння в мережі була дуже спокусливою, проте, разом з тим, здавалася нездійсненною», — ділиться Марколіні.

П'єр стверджує, що найважче в інтернет-торгівлі продуктами — це дотримання температурного режиму в упаковці, щоб продукти не перегрівалися і не переохолоджувалися в дорозі до пункту свого призначення.

Цілий рік вони розробляли способи вирішення цієї проблеми.

В результаті була створена спеціальна упаковка, яка протягом 48 годин утримує температуру всередині в межах від 8 до 18 градусів за Цельсієм, так щоб шоколад зберігав всі свої властивості — запах, смак і зовнішній вигляд.

Собівартість виробництва такої унікальної упаковки не розкривається, проте для клієнтів вона повністю включена у вартість доставки.

Хоча важко оцінити, наскільки така інноваційна упаковка збільшує продажі, очевидно те, що вона сприяє лояльності покупців і повторним замовленням.

Проте не тільки П'єр Марколіні прагне до досконалості в онлайн-торгівлі — багато інших бельгійських шоколатьє не поступаються йому у винахідливості.

Всі вони так само продумують упаковку своїх вишуканих ласощів, піклуючись про те, щоб клієнти одержували замовлений товар в якнайкращому стані. Крім того, магазини прагнуть не висилати товар перед вихідними, щоб не продовжувати термін доставки.

Крім упаковки, цікаві творчі ідеї з оформлення коробок шоколадних цукерок.

Наприклад, ще один бельгійський шоколатьє Жан-Філіп Дарсьє у своєму інтернет-бутіку chocol-at.be пропонує створити свою Chocol@ — подарункову коробку цукерок праліне, оформлених у вигляді кубиків з гри «Скрабл» з буквами, якими ви можете викласти будь-яке послання тому, кому адресована коробка.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції