Технічні рішення в системах класу В2С. У всіх системах класу В2С Інтернет-магазин можна розглядати як торгову частину бізнес-процесу головної організації, що є постачальником (в окремому випадку - продавцем) товарів і послуг для споживача (покупця)...
По темі
» Технічні рішення в системах класу В2С.
» Адекватність компанії своїм планам в області електронної комерції
» Дистрибютор
» Як організувати роботу з консалтинговими компаніями
» Сигнали під час продажів і переговорів
» Інші поради з ліцензування
» Технологічні плани торгових партнерів
» Як заощадити на ПЗ для електронних закупівель
» Організаційно-господарські питання розвитку системи електронної комерції
» Повернення товару при роздрібних онлайн-продажах
» Запити пропозицій
» Виробнича компанія
» Під час підготовки до переговорів слід детально вивчити декілька тем.
» Одержіть відгуки

Amazon займе місце на ринку високої моди

08.05.2012 12:40

Amazon.com Amazon.com відомий своїми низькими цінами, інноваційними рішеннями в організації доставки, а також сучасними технологіями (такими як Kindle). Завдяки багаторічному досвіду в роздрібній онлайн-торгівлі, Amazon вже готовий до інтеграції зі ще однією новою галуззю, яка тепер приноситиме до вас в будинок предмети останньої моди, за допомогою того ж сайта, де ви купуєте гаджети, господарські товари і, якщо вам пощастило, продукти харчування.

Згідно з даними New York Times, Джеф Безос, глава Amazon, повідомив про те, що компанія співробітничає з брендами вищого класу, такими як Michael Kors, Vivienne Westwood, Catherine Malandrino, Jack Spade і Tracy Reese, продукція яких продаватиметься на сайті Amazon. Проте, споживачі не можуть чекати таких же знижок, які вони отримували при покупці книг або інших недорогих товарів. Times повідомляє, що Безос заявив про намір Amazon продавати товари високого класу із знижками, щоб переконатися, що "дизайнери задоволені".

Входження Amazon на ринок високої моди - не перша спроба компанії у сфері торгівлі одягом. Сайт вже займався продажом одягу і навіть купив сайт продажу взуття Zappos.com вартістю понад мільярд доларів у 2009, а також відкрив взуттєвий сайт Endless.com і MyHabit і намагався створити бутік Shopbop в 2006.

Але чи будуть клієнти Amazon купувати одяг онлайн - що, звичайно є дуже особистим процесом - це питання, яке Amazon задають на всіх доступних їм ресурсах. Згідно з інформації Times, моделі на Amazon позуватимуть, щоб показати одяг, а також давати коментарі до кожної речі (такі як широкі ці туфлі чи ні), що допомагатиме покупцям ухвалити рішення, якщо, звичайно, вони не хочуть приміряти це, як у звичайних магазинах одягу.

Amazon запускає свій магазин одягу з сильною маркетинговою політикою, включаючи попередню рекламну компанію. Враховуючи, що Amazon, грунтуючись на накопиченому досвіді, з часом знаходив застосування все в нових галузях, не дивує, що вони увійшли на ринок високої моди - і вони з цим, швидше, поспішили, ніж забарилися.

Copyright © 2012 Експерт інтернет-комерції